ТУРНУ СЕВЕРИН. Пазарджишкият атлет Ангел Данчев спечели купата за абсолютен...

«
»

21 медала за домакините от Купа “Диляна”

Вторник, 14 Ноември 2017 12:59

ПАЗАРДЖИК. Общо 21 медала завоюваха гимнастичките от спортен клуб “Диляна” на завършилата традиционна международна купа „Диляна” - 9 златни, 7 сребърни и 5 бронзови медала. Абсолютни победителки в своите възрасти са Вяра Спасова - жени  катетория Б (2 златни и 1сребърен медал), Пламена Савова - деца  (2 златни и 1 бронзов),  Цветейоана Пейчева - 3 златни медала при деца, родени 2009 г., и Гергана Костадинова (деца, родени 2008г) - 1 сребърно отличие.

За носителка на Купа “Диляна” бе обявена националната състезателка Антонина Итова от “Левски-Плюс”.

Организаторите раздадоха множество призове: За най-технична състезателка бе обявена Анунциана Орландо от клуб “Еволюционе Данца” (Италия), най-артистична състезателка е Магдалена Генчева от “Берое” (Ст. Загора), а „Мис турнир” грабна очарователната италианка Марилена Каязо от клуб “Еволюционе Данца” (Италия).

От името на община Пазарджик, която е съорганизатор на турнира, Ренета Камберова изненада с красив букет треньорката на „Диляна” Таня Бояджиева и пожела успех на грациите.