«
»

“Хебър” триумфира на международен турнир

Понеделник, 11 Юни 2018 14:34

НЕСЕБЪР. Младоците на „Хебър” спечелиха международен турнир. Юношеската формация на зелените - набор 2008, с треньор Станислав Чочков, триумфира на "Мистрал Къп". Двубоите от надпреварата се проведоха на стадиона в Несебър по правилата на Футбол 7, а децата бяха настанени в Свети Влас. В турнира участие взеха отбори от 4 страни - България, Румъния, Русия и Украйна.

Хебърци излязоха от групата си с три победи. Те се паднаха в една група с „Чайка” (Вишгород, Украйна), Закарпатие (Украйна) и Футбол Кидс (Русия) като ги спечелиха и трите си мача съответно с 4:3, 4:1 и 3:2.

На полуфинала „Хебър” отново срещна „Чайка”-Вишгород, а този път двубоят завърши 1:1. На рулетката на дузпите пазарджишкият тим надделя. На финала момчетата на Чочков сразиха с 1:0 украинския „Сузиря” (Свалява) и вдигнаха шампионската купа на турнира.

Състав на победителите от „Хебър”: Юлиан Игнатов, Ангел Митанков, Денислав Василев, Тодор Гергишанов, Алберто Драгомански, Тодор Хаджиев, Николай Ичев, Иван Ладжов, Георги Кузев, Мартин Спасов, Ангел Ночев, Мартин Митев и Станислав Цветанов.

Последно променена в Понеделник, 11 Юни 2018 15:34