Събота, 19 Януари 2019





Времето

1.1°C

Пазарджик

Значителна Облачност
Влажност: 74%
Вятър: Северен / 1.9 kmh
Неделя

1°C/7°C
Понеделник

3°C/10°C
Вторник

4°C/6°C
Сряда

3°C/9°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop

Най-новото

Церовските дервиши с отличия

Церовските дервиши с...

СИМИТЛИ. С приз “Най-добре представила се гост-група” - второ място,...

Преди 141 години пещерци посрещат освободителите

Преди 141 години...

Утре, 19 януари, жителите на града ще отбележат 141-та годишнина...

Радиловци почетоха героите и Освобождението

Радиловци почетоха героите...

Днес от 10.30 часа при войнишкия паметник край параклиса “Св.Атанасий”...

Изпълнението на 23 проекта променя облика на родопския град

Изпълнението на 23...

ПЕЩЕРА. Одобрени и осъществени проекти по различни програми повишават през...

„Даване име на дете” във Велинград

„Даване име на...

Кметът връчва наградите за Най-добър акушер-гинеколог на България и на...

Ръководството на община Панагюрище ще ориса първото бебе за 2019-а

Ръководството на община...

В Деня на родилната помощ - 21 януари, по традиция...

Ники Учиков: Адмирации! Но да не се псуваме!

Ники Учиков: Адмирации!...

Ето и мнението на друг пазарджишки волейболист, част от отбора...

Стоян Самунев: За такава публика всеки отбор мечтае!

Стоян Самунев: За...

Какво казва за спечелената Купа на България от волейболния „Хебър”...

Грипна ваканция до сряда включително

Грипна ваканция до...

Грипна ваканция бе обявена до 23 януари, сряда, включително. Такова...

Изгоря къща

Изгоря къща

В нощта срещу 16 януари, в 00:39 часа, в Оперативен...

«
»





 

Наградиха най-добрите спортисти за 2013-а

Понеделник, 13 Януари 2014 02:00

ПАНАГЮРИЩЕ. На официална церемония в СПА хотел “Каменград” бяха наградени десетте най-добри спортисти на общината за изминалата 2013-а.
За спортист на годината с най-много точки от гласуването беше определен Иван Хърков от СК “Бойни спортове - Панагюрище”. Втори в класацията е Николай Цветанков - Клуб по лека атлетика (КЛА) “Борис Мулешков”. На трето място е Тодор Каловски - СК “Бойни спортове - Панагюрище”. На четвърто място е Калоян Галчев от СК “Таекуон-до - Один”. Пети е Цветан Немигенчев от КЛА “Оборище”. На шесто място е Ангелина Симеонова -  Хандбален клуб (ХК) “Панагюрище”. Седма е Йорданка Тодорова, също от ХК “Панагюрище”. Осма e Нелина Петришка от клуб по тенис на маса “Панагюрище”. На девета позиция се нарежда Никола Петкански от СК “Бойни спортове – Панагюрище”. Десети е Пейо Йончев от КЛА “Оборище”.

(повече във вестник "Знаме" или "Знаме Онлайн")