Понеделник, 08 Фев 2021

Хебър оглави класирането при юношите след 1:5 над Марек

31.08.2020 16:23

ДУПНИЦА. Младите футболисти на Хебър оглавиха класирането след изиграния първи кръг от първенството на "Зона София", група 2, за юноши младша възраст 2004-2005. Момчетата на треньора Спас Гигов победиха като гост Марек (Дупница) с 1:5.

Домакините поведоха ни 1:0 в началото на мача, но до края на полувремето "зелените" вече водеха с 1:2, а след почивката бяха пълни господари на терена и вкараха още три гола. Два гола за четата от Пазарджик реализира Филип Парутев, по един добавиха Димитър Царски, Алекс Пунев и капитанът Пламен Стамов.

Следващият уикенд пазарджиклии ще посрещнат Царско село, а директивата, спусната от тренера Гигов, е нова победа. Така нашите ще запазят първото си място във временното класиране.