Спорт

Над 180 ученици от 15 училища бягаха в Лекоатлетически крос „Златна есен“

  24.10.2020 08:12             
Над 180 ученици от 15 училища бягаха в Лекоатлетически крос „Златна есен“

ПАЗАРДЖИК. Над 180 ученици от 15 училища взеха участие в лекоатлетически крос "Златна есен", който се проведе в парк остров "Свобода". Община Пазарджик осигури индивидуални награди на победителите във всички възрасти, както и купи, медали, грамоти и предметни награди за отборното класиране. Наградите връчи председателят на МСК Пазарджик спортува Ренета Камберова.

При най-големите (юноши 11-12 клас) в индивидуалната дисциплина спечели Христо Георгиев от Професионална гимназия по икономика и мениджмънт, като в отборното класиране гимназията също пребори конкуренцията. При момичетата в същата възрастова група златен медал спечели Даниела Кузманова (ПМГ „Константин Величков“).

Победители в отделните възрастови групи:

5-6 клас (момчета/индивидуално)

1.Тодор Гергишанов (СУ „Георги Бенковски“)

2.Кристиан Терзийски (ОУ „Христо Смирненски“)

3.Васил Шопов (ОУ „Иван Батаклиев“)

5-6 клас (момчета/отборно)

1.ОУ „Христо Смирненски“

2.ОУ „Иван Батаклиев“

3.СУ „Георги Брегов“

5-6 клас (момичета/индивидуално)

1.Габриела Теодосиева (ПМГ)

2.Виктория Кемерова (ОУ „Иван Батаклиев“)

3.Габриела Георгиева (СУ „Георги Бенковски“)

5-6 клас (момичета/отборно)

1.ОУ „Иван Батаклиев“

2.ПМГ

3.СУ „Георги Бенковски“

7-8 клас (момчета/индивидуално)

1.Кристиян Чорлев (ОУ „Христо Смирненски“)

2.Николай Паунов (Васил Левски – Звъничево)

3.Янко Янков (ПГХХТ)

7-8 клас (момчета/отборно)

1.ОУ“Христо Смирненски“

2.ПГХХТ

3.ПГМЕТ

7-8 клас (момичета/индивидуално)

1.Божидара Пепелова (ОУ „Кл. Охридски“)

2.Никол Колишева (ЕГ)

3.Йорданка Димитрова („Христо Смирненски“)

7-8 клас (момичета/отборно)

1.ОУ„Христо Смирненски“

2.ОУ „Кл. Охридски“

3.ЕГ

9-10 клас (момчета/индивидуално)

1.Самир Василев (СУ „Петър Берон“)

2.Денис Костадинов (ПГМЕТ)

3.Тодор Манчоров (ПГМЕТ)

9-10 клас (момчета/отборно)

1.ПГМЕТ

2.ПМГ

3.СУ „Петър Берон“

9-10 клас (момичета/индивидуално)

1.Антоанета Папазова (СУ „Петър Берон“)

2.Марина Милчева (ЕГ)

3.Йоана Бабачева (ЕГ)

9-10 клас (момичета/отборно)

1.СУ „Петър Берон“

2.ЕГ

3.ПГМЕТ

11-12 клас (юноши/индивидуално)

1.Христо Георгиев (ПГИМ)

2.Радостин Владов (ПГМЕТ)

3.Ангел Фарангов (ПМГ)

11-12 клас (юноши/отборно)

1.ПГИМ

2.ПГМЕТ

3.ПМГ

12 клас (девойки/индивидуално)

1.Даниела Кузманова (ПМГ)

2.Михаела Зонова (ЕГ)

3.Радост Гогова (ПМГ)

11-12 клас (девойки/отборно)

1.ПМГ

2.СУ „Георги Брегов“.

(Зн)


Свързани
Последни новини
Анкета

Трябва ли учениците да ходят присъствено на училище?


Резултати
Обяви

ПРОДАВАМ ЛЕКАРСТВО „ИРОКСОЛ” ЗА ДЕКУБИТАЛНИ РАНИ, 0895 857129.

ПРОДАВАМ ЛЕКАРСТВО „ИРОКСОЛ” ЗА ДЕКУБИТАЛНИ РАНИ, 0895 857129.

БИВШ ПОЛИЦАЙ, СОБСТВЕНО ОРЪЖИЕ, ТЪРСИ РАБОТА, 0876 167 663

БИВШ ПОЛИЦАЙ, СОБСТВЕНО ОРЪЖИЕ, ТЪРСИ РАБОТА, 0876 167 663

ДАВАМ ПОД НАЕМ БАР, ПАЗАРДЖИК, ЦЕНТЪР, 0876  167 663

ДАВАМ ПОД НАЕМ БАР, ПАЗАРДЖИК, ЦЕНТЪР, 0876 167 663
Всички