Понеделник, 19 Дек 2022

ВК „Хебър“ пусна лимитирани членски карти, жълто-сините се прибират от Италия

19.09.2022 14:56

От днес ВК "Хебър" пуска лимитирани членски карти, които ще важат до края на сезона. Цената за една карта е 80 лева за нови членове и гарантира ЕДНО запазено място в специална зона в зала “Васил Левски” на домакинските двубои на ВК Хебър от сезон 2022/2023 в България и Европа.

Членска карта може да се заяви лично съобщение чрез официалната Фейсбук страница на клуба, с обаждане на телефон или Viber: 0877 714 419 или заявка на стюардите по време на домакинските мачове на ВК "Хебър" в спортна зала “Васил Левски”.

Картите ще могат да се получат на феншопа в първия официален мач на ВК "Хебър".

Шампионите пък се прибират в България след гостуването си в Италия. "Тигрите" изиграха три полезни проверки срещу отборите на Топ Волей Чистерна (Латина) и Волейбол Аверса. Състезателите на Камило Плачи срещнаха тима от централна Италия два пъти, и веднъж състава от южна Италия, част от които е бившият волейболист на Левски Гордан Люцканов

Пазарджиклии отстъпиха на Латина с 0:4 гейма в първата среща, във втората завършиха 1:3 гейма.      Срещу Аверса "тигрите" бяха категорични, като надиграха съперника с 3:0 (25:23, 25:23, 25:22). Впоследствие бе изигран още един гейм, който приключи 15:10 за италианския клуб Подготовката за новия сезон в efbet Супер Волей  и битките в Шампионската лига продължава с още двубои.