Хебър би и Черно море, спечели предварителния турнир
Хебър би и Черно море, ...
 17.10.2020 22:02

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър спечелиха предварителния турнир след като постигнаха трета победа – този път над варненския Черно море. По този начин момчетата на Атанас Петров са първи в група 2 на предварителния турнир на Суперлигата. Т

Хебър обърна Левски след като губеше с 0:2, излезе начело
Хебър обърна Левски след като ...
 16.10.2020 20:45

ПАЗАРДЖИК. В изключително драматичен мач волейболистите на Хебър победиха столичния Левски с  3:2 (20:25, 19:25, 25:23, 25: 17, 15:10 )  във втория ден на група 2 от предварителните турнири за определяне на първа и втора осмица в Суперли

Хебър даде само гейм на Локо (Пловдив)
Хебър даде само гейм на ...
 16.10.2020 07:24

ПАЗАРДЖИК.  Хебър се справи с  Локомотив (Пловдив) с 3:1 (25:21, 23:25, 25:19, 25:14) в първия мач от предварителния турнир за попълване на първата и втората осмица в мъжкия шампионат на България по волейбол за мъже. Мачът бе втори от гр

Волейболният Хебър с надъхващо видео преди старта на Суперлигата
Волейболният Хебър с надъхващо видео ...
 12.10.2020 13:15

Хебър (Пазарджик) публикува ново видео за началото на новия сезон на Суперлигата, в което взеха участие редица фенове на отбора и волейболисти.  Едно от главните действащи лица във видеото е един от най-малките фенове на Хебър -

Хебър не можа да дублира Суперкупата, Нафтата ни я взе
Хебър не можа да дублира ...
 10.10.2020 19:53

СОФИЯ. Хебър загуби прекия спор с Нефтохимик за Суперкупата на България. Волейболистите на Атанас Петров сдадоха трофея, който спечелиха миналата година след 0:3 гейма (25:22, 25:23, 25:20). Двукратните носители на купата на България от Пазар

„Хебър” е надъхан за защита на Суперкупата
„Хебър” е надъхан за защита ...
 10.10.2020 07:55

Два автобуса фенове и много коли тръгват към София ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на „Хебър” са надъхани за супермача, в който трябва да защитят Суперкупата на България. Писахме, че двубоят с настоящия шамп

С нов талисман - брандиран автобус, хебърци тръгнаха за Суперкупата
С нов талисман - брандиран ...
 09.10.2020 15:26

ПАЗАРДЖИК. Преди минути волейболистите на „Хебър” потеглиха за София, където утре срещат „Нефтохимик” в спор за Суперкупата. „Тигрите” се качиха в нов талисман - брандираният автобус, който ще ги придружава на в

Хебър ще защитава Суперкупата на 10 октомври
Хебър ще защитава Суперкупата на ...
 28.09.2020 15:39

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър ще защитават Суперкупата на България на 10 октомври, събота. Тогава „тигрите” на Атанас Петров се изправят срещу шампионите от Нефтохимик (Бургас). Срещата ще се състои от 18:00 часа

Волейболистите на Хебър биха Динамо и във втората контрола
Волейболистите на Хебър биха Динамо ...
 25.09.2020 19:52

Волейболният Хебър победи Динамо (Букурещ) с 3-0 гейма и във втората си контрола срещу 18-кратния шампион на Румъния. „Тигрите” затвориха трите части при 25:19, 25:15 и 25:19 точки в зала Васил Левски”. Да припомним, че вчера вол

Хебър с трета победа в контролите, би Динамо (Букурещ)
Хебър с трета победа в ...
 25.09.2020 14:10

ПАЗАРДЖИК. Снощи волейболистите на Хебър се поздравиха с трета победа в контролите. „Тигрите“ се наложиха над бронзовия медалист на северната ни съседка Динамо (Букурещ) с 3:1 (25:23, 23:25, 25:19, 26:24

Спазвате ли трите Д - дистанция, дезинфекция, дисциплина?