Понеделник, 25 Oct 2021

Президентът на ВК ”Хебър” Александър Иванов: Можем да продължим в Шампионската лига, фаворит сме в Суперлигата
Президентът на ВК ”Хебър” Александър ...
 24.10.2021 10:46

Испанците ни бяха отписали и предварително уреждаха мача с „Шахтьор” ПАЗАРДЖИК. Волейболният шампион „Хебър” спечели Суперкупата на България и премина първото стъпало в квалификационния

Хебър отстъпи на Шахтьор в петгеймов мач, чакаме реванша в Шампионската лига
Хебър отстъпи на Шахтьор в ...
 20.10.2021 21:02

Волейболният шампион Хебър отспъпи на беларуския Шахтьор (Солигорск) с 2:3 (22:25, 25:15, 25:14, 19:25, 9:15) в драматичен петгеймов двубой. Това бе първи мач между двата тима от втори квалификационен кръг на Шампионската лига. Ттиг

Хебър го направи отново! Спечели Суперкупата на България!
Хебър го направи отново! Спечели ...
 17.10.2021 15:55

СТАРА ЗАГОРА. Волейболните шампиони от Хебър спечелиха Суперкупата на България след драматичен мач с носителя на Купата на България Нефтохимик (Бургас), завършил 3:1 (16:25, 25:22, 25:21, 25:18). Така те за втори път станаха носители на престижния

Супермач! Хебър направи “невъзможното“ – продължава в Шампионската лига! (обновена)
Супермач! Хебър направи “невъзможното“ – ...
 14.10.2021 21:27

ПАЗАРДЖИК. Шампионът на България Хебър изненада много скептици и спечели реванша си срещу испанския първенец Гаугас (Лас Палмас) от първата квалификационна фаза на Шампионската лига по волейбол за мъже. Нашите триумфираха след „златен гейм&l

Хебър надъхан за победа в реванша с испанския шампион
Хебър надъхан за победа в ...
 14.10.2021 07:24

ПАЗАРДЖИК. Днес от 19:00 ч. в спортна зала “Васил Левски” волейболният шампион на България Хебър посреща испанския първенец Гаугас Лас Палмас в мача-реванш от квалификационната фаза на Шампионската лига. В щаба на „тигрите&l

Шампионите от Хебър победиха младежките национали на Бахрейн
Шампионите от Хебър победиха младежките ...
 18.09.2021 14:43

СОФИЯ. Волейболните шампиони от Хебър победиха с 3:0 гейма националния младежки тим на Бахрейн в контрола, която се игра в столичната зала "Христо Ботев". Това беше поредният успех за пазарджишките „тигри“ в подготовката им з

В Сърбия Хебър победи шампиона на Хърватия
В Сърбия Хебър победи шампиона ...
 11.09.2021 19:33

КРАГУЕВАЦ. Волейболистите на Хебър победиха шампиона на Хърватия – ХАОК Младост (Загреб). Във втория си и последен мач от турнира Legende Radničkog хебърци се наложиха с

Хебър започна със загуба на сръбска земя
Хебър започна със загуба на ...
 11.09.2021 10:32

КРАГУЕВАЦ. Хебър претърпя поражение на старта на четиристранния турнир “Legende Radničkog” в сръбския град. .Волейболният шампион на България  отстъпи след много оспорван двубой  на местния Раднички с 2:3 (25:22, 25:22, 19:2

Хебър ще се подготвя за Шампионската лига в Италия
Хебър ще се подготвя за ...
 16.08.2021 17:00

Първенците на България по волейбол за мъже за 2021 година от Хебър (Пазарджик) от една седмица водят подготовка под ръководството на италианския специалист Камило Плачи, както вече писахме. Шампионите ще се подготвят предимно в Пазард

Хебър започна предсезонната си подготовка
 10.08.2021 16:36

Хебър стартира подготовката си за новия сезон още вчера, като първите занятия бяха във фитнеса. Днес играчире на Камило Плачи продължиха с физическите натоварвания, този път в спортна зала “Васил Левски”.