Понеделник, 04 Юли 2022

Шампионски “шлем“ за СК “Олимпиец“ на държавните първенства и на мемориал “Христо Чочев“
Шампионски “шлем“ за СК “Олимпиец“ ...
 04.07.2022 08:36

ПАЗАРДЖИК. Областният град бе домакин на две държавни първенства и на международния турнир Мемориал "Христо Чочев" в групите за младежи и девойки до 17- и 19-годишна възраст. Големият „удар“ направи СК

От днес комплекс ”Балона” има и малък басейн, и стрелбище, в понеделник ги отварят
От днес комплекс ”Балона” има ...
 30.06.2022 13:46

И два коридора за граждани ще има в плувните съоръжения, но това не  градски плаж, подчерта кметът Попов ПАЗАРДЖИК. Днес състезатели и кметът Тодор Попов пробваха малкия открит плувен басейн в комплекс &bdquo

С три отборни титли и една вицешампионска СК “Шампион“ е тотален хегемон на държавното по модерен петобой (обновена)
С три отборни титли и ...
 21.06.2022 07:05

ШУМЕН. На Държавното първенство по модерен петобой, летни финали за момичета и момчета до 13 години и за юноши и девойки до 15 години, което се проведе в града под Илчов баир на 19 юни 2022 г., взеха участие 67 състезатели, а пазарджишки

Петобойките на ”Олимпиец” са държавни вицешампионки
Петобойките на ”Олимпиец” са държавни ...
 20.06.2022 14:14

ШУМЕН. Състезателките на клуб „Олимпиец“ и ученички в Спортното училище в Пазарджик - Елена Денина, Цветелина Тодорова и Виктория Велкова, спечелиха сребърни медали в отборното класиране на Държавното първе

Четирикратният шампион Йордан Гюров: Спонтанно реших да се пробвам на препятствия – удава ми се
Четирикратният шампион Йордан Гюров: Спонтанно ...
 19.06.2022 09:05

Пазарджишкият лекоатлет Йордан Гюров спечели четири титли на държавното първенство на открито във Велико Търново, подобрявайки миналогодишния си рекорд от три златни отличия. Спортист номер едно на Пазарджик за 2017 г. и гордост на Спортен клуб &b

Фурор на СК “Шампион“ - 12 медала от Държавния турнир по плуване “Младост“!
Фурор на СК “Шампион“ - ...
 05.06.2022 09:36

ПЛОВДИВ. Фурор на състезателите на пазарджишкия клуб „Шампион“ и на Спортното училище от Държавния плувен турнир „Младост 2022“. Те се поздравиха с респектиращите общо12 медала при изключително силна конкуренция. Участ

Пет медала спечелиха състезателите на СК Олимпиец на Държавното по Модерен петобой
Пет медала спечелиха състезателите на ...
 04.04.2022 14:25

Общо пет медала спечелиха състезателите на СК Олимпиец на Държавното първенство по Модерен петобой за мъже, жени, младежи и девойки (до  21 години). В отборното класиране при м