Джудистите на ”Кодокан” са шампиони при юношите, спечелиха 2 титли и 7 медала
Джудистите на ”Кодокан” са шампиони ...
 05.04.2021 12:51

ПАЗАРДЖИК. Джудистите на „Кодокан“ завършиха първи в класирането по медали, при юношите на държавния личен шампионат в Пазарджик. Домакините спечелиха 2 титли и общо 7 медала. При девойките те са сред призьор

„Кодокан” и Спортното училище с 4 медала от държавното за мъже и жени по джудо
„Кодокан” и Спортното училище с ...
 22.03.2021 13:31

ПАЗАРДЖИК. Успешно представяне записаха младите джудисти на СК „Кодокан“ и Спортното училище на проведеното в почивните дни много оспорвано състезание по джудо. Те спечелиха четири медала от държавния личен шампионат за мъже и жени, ко

Любимeцът на публиката Мариян Палев се завърна от национален лагер на джудистите
Любимeцът на публиката Мариян Палев ...
 10.03.2021 10:51

След усилени тренировки с националния отбор по джудо за младежи Мариян Палев се прибра доволен в областния град. Избраният за любимец на публиката и поставен под №2 от журито в класацията за Спортист на годината 2020 на общината Мариян е ученик в

Петобойците на „Шампион“ с тотална хегемония на държавните до 17 и 19 години
Петобойците на „Шампион“ с тотална ...
 09.03.2021 21:42

ВАРНА. Петобойците на пазарджишкия клуб „Шампион“ станаха отличниците на държавните първенства по модерен петобой за младежи и девойки под 17 и под 19 години. СК „Шампион“ и Спортното училище в Пазарджик се предст

Отново медали за петобойците на  „Шампион“ Кукаи силен старт на годината
Отново медали за петобойците на ...
 05.03.2021 14:14

Много силно представяне направиха петобойците на „Шампион“ на провелото се ДП за мъже и жени, младежи и девойки в София. При жените  бронз спечели Михаела Зонова ,а със сребро е Юлия Спасова. В отборно