Четвъртък, 13 Май 2021

Треньорът на Хебър: Голямата заслуга е на Атанас Петров
Треньорът на Хебър: Голямата заслуга ...
 15.04.2021 21:18

БУРГАС. "Голямата заслуга за титлата има Атанас Петров. Той направи отбора, години наред го съграждаше парче по парче. След това слагам Драган Иванов и Стоян Самунев. Момчетата са тренирали, физически бяха много добре. След загубата в Монтана

Хебър го направи! Историческа шампионска титла за „тигрите“ в Суперлигата! (обновена)
Хебър го направи! Историческа шампионска ...
 15.04.2021 20:20

БУРГАС. Историческа титла в мъжката Суперлига за Хебър и втора в историята на пазарджишкия волейбол след титлата на „Чавдар“ от 1947 година! Преди минути „тигрите“ победиха с 3:1 (25:21, 18:25, 20:25, 2

Хебър постигна договореност с Александър Попов
Хебър постигна договореност с Александър ...
 29.03.2021 18:58

ПАЗАРДЖИК. Хебър постигна договореност с Александър Попов. За момента ангажиментът на специалиста е до края на сезона. От клуба му благодарят, че се е съгласил да помогне на отбора в труден и важен момент, след като ЦСКА приключи

Хебър мина през Локомотив в първия мач, успешен дебют за Самунев
Хебър мина през Локомотив в ...
 24.03.2021 20:18

Волейболистите на Хебър победиха Локомотив (Пловдив)с  3:0 (25:15, 25:19, 25:20) в първи мач между двата тима от четвъртфиналните плейофи в първенството. Това бе и успешният дебют като треньор на Стоян Самунев. Преди двубоя от ВК Хебъ

Чака ни шоу за двата волей финала на Купата на България
Чака ни шоу за двата ...
 13.03.2021 06:43

Историческото домакинство ще гледаме по телевизията ПАЗАРДЖИК. След една седмица няма да правим война, а шоу. Нека най-добрият победи. Надявам се това да е „Хебър”, заяви кметът на общината Тод