Дара Стоянова - в националния отбор по художествена гимнастика
Дара Стоянова - в националния ...
 20.11.2020 09:46

Състезателката на клуб "Диляна Прима" (Пазарджик) Дара Стоянова официално е част от националния отбор по художествена гимнастика индивидуално. Новината бе разпространена от БФХГ. Млада

Златните Дара и Божидара с по четири златни медала от турнира „Диляна Прима“
Златните Дара и Божидара с ...
 28.10.2020 10:01

ПАЗАРДЖИК. Златните ни малки грации Дара Стоянова и Божидара Пепелова спечелиха по четири златни медала на международния турнир по художествена гимнастика „Диляна Прима“, организиран от пазарджишкия клуб. Дара Стоянова завоюва

Започна строежът на новата зала в Спортното училище
Започна строежът на новата зала ...
 22.10.2020 14:13

Горд съм с учениците и колектива – за 2 месеца и половина имаме 36 шампиони в 12 вида спорт, изтъкна кметът Тодор Попов ПАЗАРДЖИК. Преди минути  в Спортното училище бе направена първа копка на строежа н

Професионален килим, помпони и батони за 70-те мажоретки от “Мистерия”
Професионален килим, помпони и батони ...
 13.10.2020 16:49

Общинският детски комплекс (ОДК) в Пазарджик спечели проект за създаване на съвременна образователна среда в областта на спорта за радост на 70 мажоретки от състав «Мистерия». Той ще се финансира от Националната програма на МОН „

Церовката Лили - живот като на кино - 2 част
Церовката Лили - живот като ...
 04.10.2020 06:38

Продължение от 1-ва част

Петима наши спортисти уважиха премиерата на „България на Олимп“
Петима наши спортисти уважиха премиерата ...
 30.09.2020 09:49

СОФИЯ. Петима представители на Пазарджик и областта ни присъстваха на знаково събитие, което се проведе вчера в столицата. На едно място бяха събрани почти 200 олимпийски медалисти от цялата спортна история на България. Поводът бе първото по рода

Церовката Лили – живот като на кино
Церовката Лили – живот като ...
 27.09.2020 06:33

Спасихме поп от глад, а той ни научи да свирим и благослови селото, спомня си Лилия Сотирова ПАЗАРДЖИК. Лилия Сотирова, по баща Трифонова, e горда и обаятелна церовка. Усмивката не помръква на лицето й, а

Дара Стоянова стана държавен вицешампион в „Елит”
Дара Стоянова стана държавен вицешампион ...
 11.09.2020 14:29

СОФИЯ. Нов залп от медали спечели златното момиче на СКХГ „Диляна Прима” на провелото се в зала "София" държавно първенство по художествена гимнастика категория „Елит” за девойки младша възраст. Д