Румънецът Дима спечели първия турнир от веригата UTR Pro Tennis Tour
Румънецът Дима спечели първия турнир ...
 04.04.2021 19:01

ПАЗАРДЖИК. Румънецът Драгош Дима спечели турнира от веригата UTR Pro Tennis Tour, който е първи в България и Източна Европа. Във финалната среща Дима победи с 6:4, 6:3 Гергели Мадараш (Унгария). Най-добре от българските тенисисти се представи Динк

Лазов отпадна от UTR Pro Tennis Tour
Лазов отпадна от UTR Pro ...
 04.04.2021 12:24

ПАЗАРДЖИК. Националът Динко Динев ще играе за петото място на турнира от веригата UTR Pro Tennis Tour, който се провежда на кортовете на ТК „Фаворит“, а България е първата страна в Централна и Източна Европа, която получава правото да

Трима българи с победи във втория ден на UTR Pro Tennis Tour в Пазарджик
Трима българи с победи във ...
 01.04.2021 11:53

Симеон Терзиев, Александър Лазов и Мартин Димитров постигнаха победи във втория ден на турнира от веригата UTR Pro Tennis Tour в Пазарджик. Терзиев се наложи с 6:3, 6:4 над Пиер Фавр от Франция, който е номер 703 в световната ранглиста. Ал

Стартира първият турнир от веригата за професионален тенис UTR Pro Tennis Tour
Стартира първият турнир от веригата ...
 29.03.2021 15:24

ПАЗАРДЖИК. Областният град е първи домакин на състезания от веригата за професионален тенис UTR Pro Tennis Tour в Централна и Източна Европа. Тази верига състезания за мъже и жени се организира и ръководи от американската компания Universal Tennis