Изложбата „Различен свят“ – вдъхновено пътуване през светове, легенди, чувства и емоции
Изложбата „Различен свят“ – вдъхновено ...
 26.03.2024 09:44

ПЕЩЕРА – ПАЗАРДЖИК. До края на седмицата, в пещерската галерия проф. „Веселин Стайков“, може да разгледате изложбата „Различен свят“ на художниците от Пазарджик Мария Бара

Първо и две четвърти места от националното ИТ състезание за младите таланти от математическата гимназия
Първо и две четвърти места ...
 26.03.2024 09:37

БЛАГОЕВГРАД – ПАЗАРДЖИК. Рекорден брой от 165 участници и 47 ръководители взеха участие в XVI издание на Националното състезание по ИТ, чийто домакин бе VII СУ „Кузман Шапкарев“ в Бла

Хебър не се даде в Благоевград, макар и с човек по-малко
Хебър не се даде в ...
 11.03.2024 19:30

БЛАГОЕВГРАД. Ценна историческа точка за Хебър, който в последния мач от 24-ия кръг в efbet Лига Хебър направи хикс - 1:1, срещу негостолюбивия Пирин. След равенството, което е първо в статистиката за нашенци като гости на стадион "Христо

Във Велинград се задава XIII издание на Национален фестивал “Пролетно хоро“
Във Велинград се задава XIII ...
 07.03.2024 17:39

На 23 март ще се проведе XIII издание на Националнияфестивал „Пролетно хоро“. За първи път форумът се провежда през 2012 г. и за това време през годините намери своето заслужено място в програмата за фестивали и събори на Министерство

Мария Баракова и Димитър Стоименов показват „Различен свят“ в Пещера
Мария Баракова и Димитър Стоименов ...
 06.03.2024 14:45

Може ли да е различен светът от този, който сме опитомили, за да съществуваме? Кой е всъщност истинският свят и как тече времето в него? Отговори на тези въпроси се опитват да дадат художниците Мария Баракова и Димитър

Днес Хебър ще спира 23-годишна серия на Левски
Днес Хебър ще спира 23-годишна ...
 04.03.2024 11:11

В днешното гостуване на Левски на стадион "Георги Бенковски" срещу Хебър "сините" ще защитават 23-годишна серия срещу "гробарите". В двубоя от 17:30 часа столичани ще искат да вземат реванш от Хебър, ко

След жребия: Труден съперник се падна на Хебър за Купата!
След жребия: Труден съперник се ...
 29.02.2024 19:54

Преди минути бе теглен жребият за полуфиналните срещи в Sesame Купа на България. Той определи Хебър да играе за първи път в тази фаза на турнира, а негов съперник е Лудогорец. Първата топка отреди разградчани да бъдат домакини

Стотици младежи станаха по-ангажирани към проблемите на околната среда
Стотици младежи станаха по-ангажирани към ...
 29.02.2024 07:43

Пет екологични обучения на младежи, десет младежки екоработилници и мащабна информационна кампания са част от резултатите от реализацията на проект „Национална кампания „Спаси едно дърво“, която Сдружение „Активно общество&

За историята! Хебър отива на полуфинал за Купата!
За историята! Хебър отива на ...
 28.02.2024 16:35

ПАЗАРДЖИК. Хебър победи Пирин с 2:1 в четвъртфинала от турнира за Sesame Купа на България и то напълно заслужено! За пръв път в своята 106-годишна история представителният ни тим отива на полуфинал в турнира за Купата на България, както и за пръв

Всички на мача! Днес Хебър играе за виза за 1/2-финал от турнира за Купата
Всички на мача! Днес Хебър ...
 28.02.2024 08:02

ПАЗАРДЖИК. Днес от 14:30 часа отборите на Хебър и Пирин (Благоевград) се изправят един срещу друг в четвъртфинален двубой от Купата на „България“. Главен съдия на срещата ще е Красен Георгиев. За да стигнат до тази фаза домакините от&n