Браво! Хебър се класира за финалите под 20 години, ще спори за титлата
Браво! Хебър се класира за ...
 22.04.2024 12:29

ПАЗАРДЖИК. Волейболният Хебър се класира за финалите на Държавното първенство на България U19 и ще спори за титлата при младежите! Както вече писахме, нашите момчета бяха домакини в група М на предквалификационния турнир. Младоците, които на практ

В откритото първенство на Словакия по бадминтон Гери Павлова прибави 920 точки в Световната ранглиста
В откритото първенство на Словакия ...
 21.04.2024 07:29

БРАТИСЛАВА. На силния международен турнир по бадминтон за мъже и жени в столицата на Словакия състезателката на “Бадминтон-скуош клуб Пазарджик” Гергана Павлова бе на косъм от медалите. тя стигна четвъртфинал след като по път

Тенис клуб “Панагюрище“ - извор на шампиони с църцарикане на спонсори
Тенис клуб “Панагюрище“ - извор ...
 16.04.2024 07:38

Преди часове тенисистите спечелиха сребърните медали на държавното ПАНАГЮРИЩЕ. Тенисът на маса е емблематичен за средногорския град, а ТК „Панагюрище“ е марката, която работи на широка основа с под

Пазарджик ще има спортисти на олимпиада! Сестри Стоеви станаха вицеевропейски шампионки
Пазарджик ще има спортисти на ...
 14.04.2024 19:36

СААРБРЮКЕН. Сестрите Габриела и Стефани тоеви се класираха за олимпиадата в Париж! Момичетата, които са състезателки на "Бадминтон-скуош клуб Пазарджик", направиха поредното си изключително силно европейско първенство, от което взеха сре

Сестри Стоеви се класираха на пети пореден еврофинал
Сестри Стоеви се класираха на ...
 13.04.2024 18:28

СААРБРЮКЕН. Състезателките на “Бадминтон-скуош клуб Пазарджик” Стефани и Габриела Стоеви се класираха за финала на двойки жени на провеждащото се в немския град Европейско първенство по бадминтон за мъже и жени, за радост на трень

Държавна титла и сребърни медали за Бадминтон-скуош клуб Пазарджик
Държавна титла и сребърни медали ...
 24.03.2024 14:42

ХАСКОВО. На 22-24.03.2024 г. в хасковсата зала “Спартак” се проведе Държавно-лично първенство финали, по бадминтон за юноши и девойки под 13 години. Участие взеха над 120 състезатели от 22 клуба, от цяла България. Даниел Златар

СКТ “Панагюрище“ впечатли в А група с подмладения женски отбор
СКТ “Панагюрище“ впечатли в А ...
 08.03.2024 16:05

И при мъжете четата на Борис Влахов е най-голобрадата В Пловдив се проведе третият турнир по тенис на маса на „А“ Републиканска група – Жени, а подмладеният почти изцяло отбор на СКТ „Панаг

Габриела и Стефани със сребро на олимпийските квалификации в Мюнхайм
Габриела и Стефани със сребро ...
 04.03.2024 07:25

Състезателките на "Бадминтон скуош клуб Пазарджик" Габриела и Стефани Стоеви спечелиха сребърни медали на силния турнир по бадминтон от сериите "World Tour Super 300" в Мюлхайм, Германия. Наградният фонд е 210 хиляди долара, а

Волейболистите на Хебър не сполучиха и срещу набралия скорост Черно море
Волейболистите на Хебър не сполучиха ...
 24.02.2024 21:31

Волейболистите на Черно море (Варна) не се затрудниха с гостите от Хебър (Пазарджик) и победиха без проблем с 3:0 (25:20, 25:18, 25:22) в среща от 18-ия кръг на първенството, играна тази вечер в зала "Христо Борисов" в морската

“Тигрите“ показаха зъби, но, загубиха от разложани
“Тигрите“ показаха зъби, но, загубиха ...
 16.02.2024 21:44

ПАЗАРДЖИК. Волеболистите на Хебър не можаха да се поздравят с победа срещу Пирин (Разлог), но показаха зъби и не се дадоха лесно. Гостите продължиха с възходящото си представяне през втория полусезон на Efbet Супер Волей и записаха