До края на 2029-а заменят 9300 стари печки за нови и икономични отоплителни тела ПАЗАРДЖИК. От най-висок клас ще бъдат отоплителните уреди, с които

Общината подписа проекта за 49 милиона лева, по който заменят 9300 стари печки за климатици
Общината подписа проекта за 49 ...
 09.04.2024 12:04

Един от най-значимите проекти за общината вече е с подписан договор. Преди минути в пленарна зала бе дадена начална пресконференция по Проект ИСУН № BG16FFPR002-5.001-0002  „Подобряване качеството на атмосферния въздух в община Пазарджи

Официално откриха ВиК системата в кв. „Луковица“ в Пещера
Официално откриха ВиК системата в ...
 27.03.2024 17:45

Днес се състоя официалното откриване на ВиК системата в кв. "Луковица". Фондация "Тръ

От Хебър зоват: Ела на мача довечера!
От Хебър зоват: Ела на ...
 13.03.2024 09:41

Както писахме, днес волейболният Хебър ще изиграе последния си домакински мач от сезона срещу Раковски (Севлиево). Двубоят е с начален час 18:00 ч. и ще се играе в спортна зала “Васил Левски”. Това е и един от ключовите сблъсъци за паз

ВК Хебър има всички шансове да оцелее в елита - най-важните мачове предстоят!
ВК Хебър има всички шансове ...
 09.03.2024 12:08

Довечера волейболният Хебър гостува на Нефтохимик от 18:00 часа. Ако нашите "тигри" победят, това ще е изненадата на кръга, но дори и да не успеят, е много важно да вземем поне един от останалите два мача от първия етап на първенството -

След жребия: Труден съперник се падна на Хебър за Купата!
След жребия: Труден съперник се ...
 29.02.2024 19:54

Преди минути бе теглен жребият за полуфиналните срещи в Sesame Купа на България. Той определи Хебър да играе за първи път в тази фаза на турнира, а негов съперник е Лудогорец. Първата топка отреди разградчани да бъдат домакини

В Пазарджишка област - по-малко време сме в интернет от средностатистическия българин
В Пазарджишка област - по-малко ...
 27.01.2024 07:20

През 2023 г. 88.5% от домакинствата в България имат достъп до интернет в домовете си, което е с 1.2 % повече в сравнение с предходната година. Запазва се тенденцията на нарастване на домакинствата с достъп до интернет,