Хебър не се даде в Благоевград, макар и с човек по-малко
Хебър не се даде в ...
 11.03.2024 19:30

БЛАГОЕВГРАД. Ценна историческа точка за Хебър, който в последния мач от 24-ия кръг в efbet Лига Хебър направи хикс - 1:1, срещу негостолюбивия Пирин. След равенството, което е първо в статистиката за нашенци като гости на стадион "Христо

Всички на мача! Днес Хебър играе за виза за 1/2-финал от турнира за Купата
Всички на мача! Днес Хебър ...
 28.02.2024 08:02

ПАЗАРДЖИК. Днес от 14:30 часа отборите на Хебър и Пирин (Благоевград) се изправят един срещу друг в четвъртфинален двубой от Купата на „България“. Главен съдия на срещата ще е Красен Георгиев. За да стигнат до тази фаза домакините от&n

Цветейоана Пейчева е спортист номер едно на Община Пазарджик за 2023 година! /СНИМКИ, обновена/
Цветейоана Пейчева е спортист номер ...
 19.01.2024 20:20

ПАЗАРДЖИК. Гимнастичката Цветейоана Пейчева е спортист номер едно на общината за изминалата 2023 година. Преди минути на организираната от Общината тържествена церемония в Драматично-к