Предизвикан спомен: Как предсказах водните апокалипсиси в България
Предизвикан спомен: Как предсказах водните ...

От години в Пловдив се провежда (вече със затихващи функции) международното специализирано изложение "Природа, лов, риболов", на което като журналист съм бивал от самото начало. Това изложение се превръщаше  безспорно в празник и за

Маестро Григор Паликаров: Симфоничният оркестър е бялата лястовица, нека не я убиваме
Маестро Григор Паликаров: Симфоничният оркестър ...

Да се мисли за оркестъра като за финансов минус на бюджета на Общината, е примитивно и неоснователно ПАЗАРДЖИК. В сайта на „Знаме“ вече

В 20 часа тази вечер Общината ще се освети в синьо
В 20 часа тази вечер ...
 02.04.2024 17:28

Това се прави за първи път в Световния ден за информираност за аутизма Регионалният център за подкрепа на процеса на приобщаващото образование – Паза

Ботев Враца се наложи с две спорни дузпи над Хебър, Любо Пенев “сложи летните гуми“ на колеги
Ботев Враца се наложи с ...
 30.03.2024 18:54

ВРАЦА. Хебър загуби с 2:3 гостувнето си на Ботев (Враца) в двубой от 26-ия кръг на efbet Лига, като два от головете на домакините паднаха от дузпи, като и двете бяха спорни. Така врачани прекъснаха черната си серия от 7 поредни мача без победа в е

Внуците на Панчо Владигеров - специална изненада на „Океан от любов“
Внуците на Панчо Владигеров - ...
 29.03.2024 07:53

ПАЗАРДЖИК – ВИЕНА. Внуците на големия български композитор Панчо Владигеров – близнаците Александър и Константин Владигерови пристигат от Виена, за да влеят неподражаемия си талант в пазард

Иван Папазов напусна групата си в Общинския съвет
Иван Папазов напусна групата си ...
 28.03.2024 15:40

ПАЗАРДЖИК. Общинският съветник Иван Папазов е внесъл заявление в деловодството на ОбС-Пазарджик, че считано от 27 март 2024 г. вече не е член на представителна група „Заедно за силна община”. Така в групата остават четирима съветн

ЦСКА 1948 победи Хебър в спаринга
ЦСКА 1948 победи Хебър в ...
 23.03.2024 16:39

ПАЗАРДЖИК. Гостите от ЦСКА 1948 победиха Хебър с 4:1 в приятелски двубой, игран на стадион „Георги Бенковски“ в областния град Пазарджик. Попадението за нашите отбеляза Марк-Емилио Папазов в 59-та минута. Дотогава в 4-та минута би

Шампионката Михаела Златанова: Не вярвах, че аз ще съм Спортист номер 1 на УНСС!
Шампионката Михаела Златанова: Не вярвах, ...
 21.03.2024 08:21

Заслугата да бъда това, което съм, е на треньорите ми в Бадминтон клуб „Георги Бенковски“ СОФИЯ. Михаела Златанова е добре познато име в ро

Делян Пеевски, председател на ДПС: Няма да допуснем номера с „Врага ДПС“. Нашите хора са първа класа, като всички български граждани и ние, които ги представляваме очакваме другите партии да искат нашата подкрепа пред всички нас и пред всички избиратели
Делян Пеевски, председател на ДПС: ...
 20.03.2024 13:55

Няма тема от споразумението, която да е свързана с ДПС. Трябва да има прави

Срещите започнаха! Пазарджик ще привлича студенти и от други области
Срещите започнаха! Пазарджик ще привлича ...
 20.03.2024 13:24

ПАЗАРДЖИК. Ректорът на Тракийския университет в Стара Загора проф. Добри Ярков в момента провежда серия от работни срещи по покана на кмета на общината Петър Куленски за обсъжданото изнесено обучение в областния град. Преди минути приключи