В откритото първенство на Словакия по бадминтон Гери Павлова прибави 920 точки в Световната ранглиста
В откритото първенство на Словакия ...
 21.04.2024 07:29

БРАТИСЛАВА. На силния международен турнир по бадминтон за мъже и жени в столицата на Словакия състезателката на “Бадминтон-скуош клуб Пазарджик” Гергана Павлова бе на косъм от медалите. тя стигна четвъртфинал след като по път

Пазарджик ще има спортисти на олимпиада! Сестри Стоеви станаха вицеевропейски шампионки
Пазарджик ще има спортисти на ...
 14.04.2024 19:36

СААРБРЮКЕН. Сестрите Габриела и Стефани тоеви се класираха за олимпиадата в Париж! Момичетата, които са състезателки на "Бадминтон-скуош клуб Пазарджик", направиха поредното си изключително силно европейско първенство, от което взеха сре

Сестри Стоеви се класираха на пети пореден еврофинал
Сестри Стоеви се класираха на ...
 13.04.2024 18:28

СААРБРЮКЕН. Състезателките на “Бадминтон-скуош клуб Пазарджик” Стефани и Габриела Стоеви се класираха за финала на двойки жени на провеждащото се в немския град Европейско първенство по бадминтон за мъже и жени, за радост на трень

Държавна титла и сребърни медали за Бадминтон-скуош клуб Пазарджик
Държавна титла и сребърни медали ...
 24.03.2024 14:42

ХАСКОВО. На 22-24.03.2024 г. в хасковсата зала “Спартак” се проведе Държавно-лично първенство финали, по бадминтон за юноши и девойки под 13 години. Участие взеха над 120 състезатели от 22 клуба, от цяла България. Даниел Златар

Шампионката Михаела Златанова: Не вярвах, че аз ще съм Спортист номер 1 на УНСС!
Шампионката Михаела Златанова: Не вярвах, ...
 21.03.2024 08:21

Заслугата да бъда това, което съм, е на треньорите ми в Бадминтон клуб „Георги Бенковски“ СОФИЯ. Михаела Златанова е добре познато име в ро

Сестри Стоеви с бронз от Франция - все по-близо са до олимпиадата в Париж
Сестри Стоеви с бронз от ...
 17.03.2024 16:56

ОРЛЕАН. на завършващият във френския град "Орлеан Мастерс", с награден фонд $210 000, състезателките на Бадминтон-скуош клуб Пазарджик Стефани и Габриела Стоеви се класираха на трето място. Сестрите отстраниха в първия

Габриела и Стефани със сребро на олимпийските квалификации в Мюнхайм
Габриела и Стефани със сребро ...
 04.03.2024 07:25

Състезателките на "Бадминтон скуош клуб Пазарджик" Габриела и Стефани Стоеви спечелиха сребърни медали на силния турнир по бадминтон от сериите "World Tour Super 300" в Мюлхайм, Германия. Наградният фонд е 210 хиляди долара, а

Убедително! Сестри Стоеви спечелиха Открития шампионат на Азербайджан
Убедително! Сестри Стоеви спечелиха Открития ...
 11.02.2024 19:25

БАКУ. Сестрите Габриела и Стефани Стоеви спечелиха безапелационно Открития шампионат на Азербайджан на двойки, който е и олимпийска квалификация, и то по безапелационен и стряскащ конкуренцията начин. Това съобщи треньорът и председател на "Б

Шампион при дебюта! Злато и сребро за Бадминтон-скуош клуб “Пазарджик“
Шампион при дебюта! Злато и ...
 28.01.2024 07:13

ХАСКОВО. Злато и сребро за Бадминтон скуош клуб "Пазарджик" от Държавното-зонално първенство за деца под 11 години, зона “ Южна България” . В хасковската зала "Спартак" участие взеха 46 момчета и 38 момичета от