Четвъртък, 25 Апр 2024

На държавното по бокс: Шампион за БК “Тракиец“, само година след като влезе в залата!
На държавното по бокс: Шампион ...
 14.04.2024 19:46

ПЛЕВЕН. Боксов клуб „Тракиец“ (Пазарджик) има шампион от Държавното лично отборно първенство и Купа България за ученици! Впечатляващото е, че Ангел Марузов триумфира на върха на почетната стълбичка в тежкото състезание само година след

Четири медала за джудо клуб “Топалов“ от държавното първенство
Четири медала за джудо клуб ...
 01.04.2024 13:49

СОФИЯ.  Спортен клуб по джудо „Топалов“ (с. Бъта) постигна поредни успехи на татамито за радост на старши треньора и председател Костадин Топалов. На завършилото Държавно лично първенство за момичета и

Триумф на СК “Олимпиец“ на държавното - отборна титла на жени и 3 вицешампионски купи, златен дубъл на Денина!
Триумф на СК “Олимпиец“ на ...
 31.03.2024 19:24

СОФИЯ. Пазарджишкият спортен клуб "Олимпиец" направи фурор на завършилото Държавно първенство по модерен петобой за младежи и девойки до 21 години, мъже и жени, което се проведе в столицата вчера и днес. В отборното класиране&n

Панагюрското плувно съкровище нарасна с 23 медала, 3 купи и отборно сребро, СКП “Каменград“ е десети в Европа и на 50-метров басейн!
Панагюрското плувно съкровище нарасна с ...
 27.03.2024 07:30

БУРГАС. „Преди две седмици русалки, а тази - истински  акули! Добавихме към плувното златно съкровище ОЩЕ 23 медала и 3 купи през изминалия уикенд!“, коментираха радостни родители на панагюрските „златни рибки“ от СКП

Международен фурор на панагюрското плуване -  32 медала и 3 златни купи спечели СКП “Каменград“!
Международен фурор на панагюрското плуване ...
 20.03.2024 19:19

На XII-ти международен турнир "Русалка" в Стара Загора от 15 до 17.03.2024г. панагюрското плуване записа нова успешна страница с общо завоювани 32 медала от СКП "Каменград" за радост на треньорите Димитър Аврамов и Ек

Два медала за боксьорите на “Марица“ и Спортното училище от Държавното и Купа “България“
Два медала за боксьорите на ...
 16.03.2024 07:57

БОТЕВГРАД. Два медала спечелиха боксьорите на Боксов клуб „Марица“ (Пазарджик) и на Спортното училище в областния ни град от завършилото Държавно лично отборно първенство за юноши (15-16 години) и Купа „България“. В продълж

Борислав Владов спечели сребро в Африка на Алжир Африка Оупън!
Борислав Владов спечели сребро в ...
 19.02.2024 10:35

Пазарджишкият джудист Борислав Владов  стана втори на Алжир Африка Оупън 2024! Състезателят на „Кодокан 2008“ игра четири срещи със силни противници. Постигна три победи с ипон  над алжирците Сюлейман Келади, Р