Браво! Две първи и едно второ места от Световната купа за кикбоксьорите на “Спартак Пазарджик“
Браво! Две първи и едно ...
 25.03.2024 09:24

ЙОЗЕЛО. Два златни медала за Спортен клуб по кикбокс "Спартак Пазарджик" от Световната купа по кикбокс, която се проведе тази седмица в италианския град. В престижното състезание взеха участие 43 държави с 1526 състезатели, а б

Петобойката на “Олимпиец“ Криси Денина спечели титлата на Държавното, клубът е и с отборно сребро
Петобойката на “Олимпиец“ Криси Денина ...
 24.03.2024 20:18

ВАРНА.  Кристина Денина от Спортен клуб „Олимпиец“ (Пазарджик) спечели републиканската титла при девойките младша възраст на завършилото в морската столица Държавно първенство по модерен петобой за радост на треньорите Димитър Дон

Държавна титла и сребърни медали за Бадминтон-скуош клуб Пазарджик
Държавна титла и сребърни медали ...
 24.03.2024 14:42

ХАСКОВО. На 22-24.03.2024 г. в хасковсата зала “Спартак” се проведе Държавно-лично първенство финали, по бадминтон за юноши и девойки под 13 години. Участие взеха над 120 състезатели от 22 клуба, от цяла България. Даниел Златар

8 купи и 8 медала за СК Шампион от Държавното първенство по модерен петобой!
8 купи и 8 медала ...
 18.03.2024 07:56

ПАЗАРДЖИК. При голям интерес и масовост премина Държавното първенство по модерен петобой за възрасти U  11, U 13 и U 15 в Пазарджик. СК Шампион участва общо с 66 деца, като най-малките са все още на 8 години. В първия ден сили пр

Габриела и Стефани със сребро на олимпийските квалификации в Мюнхайм
Габриела и Стефани със сребро ...
 04.03.2024 07:25

Състезателките на "Бадминтон скуош клуб Пазарджик" Габриела и Стефани Стоеви спечелиха сребърни медали на силния турнир по бадминтон от сериите "World Tour Super 300" в Мюлхайм, Германия. Наградният фонд е 210 хиляди долара, а

Ротарианците връчиха своите ПРИЗнания
 02.03.2024 07:36

ПАНАГЮРИЩЕ. На специална церемония Ротари клуб – Панагюрище официално връчи своите традиционни ПРИЗнания за 2024 година. Разбира се, получиха ги безспорно талантливи и вече доказали се с успехите си млади хора. Т

Акад. Милчо Василев: Пазарджишки регион трябва да се обособи в самостоятелна фолклорна област
Акад. Милчо Василев: Пазарджишки регион ...
 27.02.2024 07:59

С 6 концерта музикантка защитава докторска степен за диригент ПАЗАРДЖИК. В шест концерта с участието на ансамбъл „Пазарджик“ и

Седма държавна титла по самбо за Иван Хърков, бронз за Иван Стоев
Седма държавна титла по самбо ...
 26.02.2024 16:58

ПАНАГЮРИЩЕ. За седми пореден път Иван Хърков стана държавен шампион по самбо при мъжете. Спортист номер едно на общината и състезател на „Бойни спортове“-Панагюрище с лекота стигна до титлата в кат. до 79 кг и бе избран за най-добрия с

Николинка Занкова от Карабунар стана общинския Цар на виното за 2024 г. (снимки)
Николинка Занкова от Карабунар стана ...
 26.02.2024 09:51

СЕПТЕМВРИ. На пищно тържество с много положителни емоции се проведе VIII-ия общински конкурс за най-добро домашно вино'2024 г. Организаторите от община Септември и НЧ "Бу

Отпразнуваха 70-годишнината на СКТМ ”Локомотив” (Септември)