Майката на убития Ангел Здравков от Пазарджик - Михаела, е сред 43-та нови членове на клуба “Достойните българи”, където вече са 875 с големи сърца. Днес на церемония в НДК вестник "24 часа" чества добротво

Хебър не се даде в Благоевград, макар и с човек по-малко
Хебър не се даде в ...
 11.03.2024 19:30

БЛАГОЕВГРАД. Ценна историческа точка за Хебър, който в последния мач от 24-ия кръг в efbet Лига Хебър направи хикс - 1:1, срещу негостолюбивия Пирин. След равенството, което е първо в статистиката за нашенци като гости на стадион "Христо

ФК „Хебър 1918“ желае бързо възстановяване на тежко контузения футболист на „Левски“ Илиян Стефанов
ФК „Хебър 1918“ желае бързо ...
 07.03.2024 11:30

ФК "Хебър 1918" изразява голямото си съжаление за установената тежка контузия(скъсана предна кръстна връзка и латерален менискус на коляното)

Любо Пенев: Победата означава много! Дано тези, които обещават да помагат, го направят наистина
Любо Пенев: Победата означава много! ...
 28.02.2024 16:53

ПАЗАРДЖИК. "Победата означава много. Дано тези, които обещават да помагат, сега да помагат наистина, а не само на думи", заяви след историч

Хебър хвърли бомбата! 2:1 на “Лаута“! /ОБНОВЕНА/
Хебър хвърли бомбата! 2:1 на ...
 24.02.2024 14:59

ПЛОВДИВ. Футболистите на Хебър хвърлиха бомбата в 22-я кръг на efbet Лига. Четата на Любо Пенев побе Локомотив Пловдив с 2:1 като гост в инфарктен мач, а победният гол дойде в 11-ата минута на добавеното време на втората част. "С

Бербатов и Стилиян се срещнаха с футболните клубове и с кмета Петър Куленски /СНИМКИ И ВИДЕО/
Бербатов и Стилиян се срещнаха ...
 20.02.2024 16:52

ПАЗАРДЖИК. Димитър Бербатов, Стилиян Петров и още хора от екипа на кандидата за президент на БФС се срещнаха с представители на футболни клубове от областта като част от обиколката из страната за предстоящия конгрес на 15 март.

Хебър набор 2011 спечели бронзовите медали на международния турнир Kronos Cup
Хебър набор 2011 спечели бронзовите ...
 19.02.2024 08:42

ПЛОВДИВ. Малките футболисти на Хебър от набор 2011 на Детско-юношеската школа спечелиха бронзовите медали на межународния турнир Kronos Cup, който се проведе този уикенд под тепетата. Талантите ни, водени от треньора Недко Минчев, з

На пролетния старт: Хебър пропусна да вземе поне точка от Локомотив
На пролетния старт: Хебър пропусна ...
 16.02.2024 19:26

ПАЗАРДЖИК. Футболистите на Хебър загубиха с 0:1 от Локомотив (Сф) първия си пролетен мач след подновяването на шампионата, а можеха да вземат поне точка от този  21-и кръг в efbet Лига, ако не и нещо повече... Два студени душа имаше за д

Хебърци гостуваха в пазарджишко училище и показаха - футболът се играе със сърце
Хебърци гостуваха в пазарджишко училище ...
 15.02.2024 07:59

Да играеш футбол с краката си е едно, но да играеш футбол със сърцето си е съвсем друго! Това знаят и футболистите от ФК “Хебър”, и домакините от НУ “Васил Друмев” в Пазарджик, които посрещнаха момчетата. Поводът за пр

Хебър картотекитра в БФС шест нови попълнения
Хебър картотекитра в БФС шест ...
 14.02.2024 13:50

Хебър картотекира днес в БФС шестима нови футболисти. Други двама са на изчакване заради бюрократични причини.  Състезателни карти за пазарджишкия тим получиха привлечените пре