Четвъртък, 09 Май 2024

Ракитовци се класираха на трето място в състезание за улов на шаран (снимки)
Ракитовци се класираха на трето ...
 07.05.2024 13:54

Нашите момчета Александър Пенчев, Петър Ангелов и Методи Методиев се съревноваваха с 20 отбора от цяла България на първото по рода си риболовно състезание за улов на шаран, което се проведе на яз. Бата

Над 200 деца идват за Националния турнир по борба ”Георги Мърков” в Пазарджик на Разпети петък
Над 200 деца идват за ...
 30.04.2024 14:22

Над 200 деца се очакват за Втория национален турнир по свободна борба „Георги Мърков – олимпийски надежди” в Пазарджик. Състезанието, чийто патрон е роденият в Горно Вършило олимпийски шампион по борб

Сребро на Европейската купа за СК “Пентатлон“ (Пазарджик) плюс две титли при по-малките!
Сребро на Европейската купа за ...
 30.04.2024 07:02

ЗРЕЯНИН. Сребро на Европейска купа по фехтовка за СК "Пентатлон" (Пазарджик) плюс два златни медала във възрастовата група при по-малките състезатели! Големият успех за възпитаниците на треньорите Димитър Донов и Димитър Кестенов до

Хандбалистките на ХК “Панагюрище“ с държавен бронз от финалите
Хандбалистките на ХК “Панагюрище“ с ...
 29.04.2024 18:43

СЛИВНИЦА. Хандбален клуб „Пангюрище“ спечели бронззовите медали на държавните финали до 19 години. Момичетата на Георги Атанасов и Любка Карагьозова в спор за бронзовите медали победиха ХК „Бъки“ (Габрово) с 26:25 (15:12).

„Кодокан“ сътвори чудо на Държавното по джудо
„Кодокан“ сътвори чудо на Държавното ...
 29.04.2024 14:08

Пет шампионски титли спечелиха състезатели на СК "Кодокан“ на Държавния личен шампионат по джудо за младежи и девойки до 21 години. С това клубът доминира над всички в това най-важно за годината състезание,

Конна надпревара в Стрелча
 29.04.2024 12:06

И тази година Стрелча спази традицията за провеждане на конна надпревара, посветена на Тодоровден. В присъствието на многобройни участници и нетърпелива публика, кметът на общината инж. Георги Павлов даде старт на конн

Малките полицаи от Панагюрище, Пазарджик и Пещера призьори в областната надпревара на детските полицейски управления
Малките полицаи от Панагюрище, Пазарджик ...
 27.04.2024 06:19

В Пазарджик се проведе четвъртото областно състезание „Детско полицейско управление” – 2023/2024. Оспорваната надпревара се състоя в спортна зала „Иван Симеонов” в областния град.  В него се включиха общо 12

Отборът на СУ \
Отборът на СУ "Св. Климент ...
 26.04.2024 19:15

Отборът на СУ "Св. Климент Охридски" с преподавател Илияна Пейковска спечели средношколското състезание "Химичен многознайко", организирано по идея на ръководството на "Биов

11 отбора взеха участие в Областното състезание за защита при бедствия и аварии
11 отбора взеха участие в ...
 26.04.2024 11:22

ПАЗАРДЖИК. Както писахме, на 25.04.2024 г.  в “Розариума” на парк “Острова” се проведе областният етап от XX Областно ученическо състезание “Защита при бедствия, пожари и извънредни ситуации”. Състезанието

Сребро от Европейската купа по джудо за Денислав Медаров от СК “Кодокан“!
Сребро от Европейската купа по ...
 25.04.2024 10:18

Изключителен успех за Пазарджик, СК „Кодокан“ и Спортното училище – джудистът Денислав Медаров спечели сребърен медал на Европейската купа за юноши младша възраст, която се провежда за първи път в тази възрастова група. В съ