Берое победи Хебър с 3:1 като домакин

27.01.2021 17:50

СТАРА ЗАГОРА. Футболистите на Хебър загубиха от Берое с 1:3 в четвъртата си контрола през зимата. В мразовита обстановка на стадион „Берое” Димо Бакалов откри резултата за заралии в 8-та минута, а минута по-късно Макоута удвои с глава. Момчетата на Ники Митов намалиха преднината в 43-та минута чрез Живко Петков, а преди това Октай Хамдиев удари греда от воле. Последното попадение в мача бе на Кийлън Лебон в 67-та минута. Само 7 минути по-късно Чаворски получи пред наказателното поле и отправи опасен удар, но Василев се намеси и спаси.

Следващата контрола на Хебър е в събота (30 януари) срещу Царско село в Пазарджик.