Регионът

Във Велинград наградиха участниците в регионалния конкурс ”Мартичка”

  02.03.2021 10:07             
Във Велинград наградиха участниците в регионалния конкурс ”Мартичка”

В спа столицата посрещнаха Баба Марта и Световния ден на самодейността и по този повод бяха наградени участниците в регионалния конкурс „Мартичка”, организиран от ЦПЛР-ОДК Велинград и Местната комисия за борба с противообществените прояви на малолетни и непълнолетни към Община Велинград.

Участниците представиха ръчно изработени мартенички, пана, картички, кукли и композиции свързани с Баба Марта.

Със стотиците експонати бе подредена изложба във фоайето на ОДК, а комисии се зае да определи най-добрите творби в различните категории и по възрастови групи.

Наградите бяха връчени тържествено в двора на учебното заведение от директора на центъра Катерина Мирчева, секретаря на МКБППМН Елисавета Миланова и началника на отдел „ХСД” Марияна Зинкова.

Участие в празничната програма взеха възпитаниците на школите журналисти, саксофон, флейта, пиано, ДЮВИШ „Звънче” и атрактивните танцьори от КСТ ”Импулс-Велинград 2002”.

Отличните участници са:

Детски градини

1 място-картичка- ДГ „В. Терешкова“, група „Слънце“ с. Ярджиловци

1място- кукла- Ива Шуманова и Ася Дурлева-ДГ “Слънчице‘‘,

1място- кукла- ДГ „Слънчице“ 1група „Пинокио“

1място- композиция- Любомира Кехайова ДГ “Радост“

1място- мартеничка- Божидара Аршинкова ДГ “Радост“

1 място- пано- ДГ “Пролет“ с. Драгиново

1 място- композиция- ДГ „Пролет“ с. Драгиново , група „Слънчо“

2 място- картичка- Петя Петрославова -4група ДГ „Слънчице“

2 място- композиция- 2 група“Слънчице“

2 място- пано- ДГ „Еделвайс“

2 място- кукла- София Цопанова ДГ “Радост“

2 място- мартеничка- Виктория Муртина ДГ“Радост“

3 място- картичка 3група“Слънчице “Никол Вишанина

3 място- мартеничка Мариян Джиханов ДГ “Слънчице“

3 място- пано- ДГ“Еделвайс“, гр “Пчелички“

3 място- композиция- Димитър Пашов ДГ “Радост“

3 място- композиция- ДГ “Пролет“ с. Драгиново , гр.“Слънчо“

3 място- композиция- Дерия Вранчева ДГ „Пролет“ с. Драгиново

Поощрение- композиция –Полудневна детска градина  при „Д-р П. Берон” с. Бирково

Поощрение пано Александър Перчинков ДГ “Пролет“ с. Драгиново

Награди на МКБППМН:

Александър Клашнов ДГ “Слънчице“

Велислава Праматарова ДГ „Радост“

Елица Джонгалова ДГ „Радост“

Никол Газаренова ДГ „Радост“

1-4 клас

1 място мартеничка -Фатиме Мустафа ОУ “Хр. Ботев“ с. Абланица

1 място пано- Янаки Козлодеров 2 клас ИСУ „ В. Левски“

1 място- кукла- Петър Гърбев 4 клас, ИСУ „В. Левски“

1 място- композиция- Мария Кошеджийска 4 кл. ИСУ “В. Левски“

1 място- картичка- Роза Маджарова 3клас ОУ “Г. Бенковски“

1 място- композиция- Албен Бъсин 1 а , ИСУ „Св. Св. Кирил и Методий“

2 място- мартеничка- Теодора Великова 1клас ОУ “Г. Бенковски“

2 място- кукла- Виктория Димитрова 4б клас ИСУ “В. Левски“

2 място- композиция -Емил Янков 3 клас, ОУ “Г. Бенковски“

2 място-пано Калоян Шолев 1клас от ИСУ“В.Левски“

2 място- картичка- Красимира Лилова СУ „М.Драгинов“

3 място- композиция- Гергана Гяурова -2 клас ОУ “Г.Бенковски“

3 място- композиция- Муса Толупов ОУ “Хр. Ботев“, с. Абланица

3 място- мартеничка- Али Пойраз 2клас ОУ „Хр.Ботев“ с. Абланица

3 място- пано- Георги Юргакиев 1 клас, “Св .Св. Кирил и Методий“

3 място- композиция- Тодор Пърков 1 клас ИСУ “В. Левски“

3 място- кукла- Соня Огнянова 3клас ОУ “Г. Бенковски“

3 място- картичка- Благовест Калев ОУ “Г.Бенковски“

3 място- кукла- Момчил Дремалов 4кл., школа ИИ ЦПЛР-ОДК

Поощрение пано: Александра Спирова и Антония Керина 3 клас ОУ“Хр.Ботев“

Поощрение пано: Иван Бояджиев , Боил Петров, Георги Петков, Вангелия Китанова Христалина Графова- 3 клас ОУ “Хр. Ботев“

Поощрение мартеничка: Теодор Цопанов 2 а клас от  ОУ “Хр. Ботев“ и Надежда Кръстева 2 а клас от  ОУ “Хр. Ботев“

Поощрение композиция Сибел Мехмед 4 клас ИСУ“В. Левски“,

Албен Бъсин 1 клас ИСУ “Св. Св. Кирил и Методий“

Награди от МКБППМН:

Ивана Мирчева 3 а клас от ОУ “Хр.Ботев“

Христо Патин от ОУ “Г. Бенковски“

Фатиме Мустафа ОУ“Хр. Ботев“ с. Абланица“

Ана-Мария маринова 1 а клас от ИСУ „Св .св. Кирил и Методий“

Антония Пиперова школа ИИ ЦПЛР-ОДК

Светослав Кининчев 3 а клас от ИСУ „В. Левски“

5-7 клас

Голяма награда Васил Ганев 5 а кл. ОУ “Хр. Ботев“

1 място-композиция -Павел Кънчев ОУ “Хр. Ботев“

1 място- мартеничка- Зюлкер Муса СУ“ Хр. Смирненски“ с. Св. Петка

1място- кукла- Мирослав Мутафалов 7кл. ЦСОП

1 място- пано- Хава Арнауд 6 кл ОУ“ Д-р П. Берон „ с .Бирково

1 място- пано- Александрина Тожарова 6 клас от ОУ “Н. Рилски“

1 място- картичка- Денислав Садъков СУ “М. Драгинов“

1 място- кукла- Фатиме Лилова СУ “М. Драгинов“

2 място кукла Никол Ненова СУ “Н. Маринов“ гр.Търговище

2 място- мартеничка- Атидже Кенан ОБУ “В. Левски“ с. Кръстава

2 място- пано- Ася Хаджиева 7 клас от ДЦДМУ

2 място- композиция- Айше Дерменджиева 5клас от ОУ “Д-р „ П. Берон“ с. Бирково

2 място- картичка- Нафи Сеферова 5кл. СУ “М .Драгинов“

2 място- композиция- Димитър Кошеджийски ОУ “Н. Рилски“

3 място- кукла- Силвия Хаджиханова 6 клас СУ „М. Драгинов“

3 място- картичка- Габриела Хаджиева 6 клас СУ „М. Драгинов“

3 място- композиция -Фатиме Чолакова ОУ“Д-р П.Берон“

3 място- пано- Теодора Станкова 7кл ДЦДМУ

Поощрение- кукла Мирослав Мутафалов ЦСОП

Награди на МКБППМН

Петко Шуманов-7клас от ОУ“Хр.Ботев“

Анджелина Антонова 6 клас ИОУ „Неофит Рилски“

Мирослав Мутафалов 7клас от ЦСОП

Айше Дерменджиева 5клас от  Оу „Д-р П.Берон“,с.Бирково

Венелин Кадьов школа ИИ ЦПЛР-ОДК

8-12 клас

1 място- композиция- ПГ „Иван Вазов“

1 място- картичка- Василева Ковачева 9 кл школа ИИ ЦПЛР-ОДК

1 място- мартеничка- Емине Селим 8кл Обу „В.Левски“ с.Кръстава

1 място- пано- Александра Делиева ЦСОП

2 място- мартеничка- Фатиме Ибрахим Обу „В.Левски“с.Кръстава

2 място- Пано- Николай Терзиев ДЦДМУ

2 място- пано- Рафаела Радкова ДЦДМУ

2 място- пано- Иван Иринов ДЦДМУ

Поощрение: Арфе Джамбаз 9клас ОУ “В. Левски“ с. Кръстава, Мехмед Джамбаз ПГГС „Хр. Ботев“, Красимир Кичилиев ПГГС „Хр. Ботев“,

Награди от МКБППМН

Йордан Добрев ЦСОП

Василена Ковачева школа ИИ ЦПЛР-ОДК.

(Зн)


Свързани
Последни новини
Анкета
Обяви

ПРЕВОЗ НА КОЛЕТНИ НЕУНИВЕРСАЛНИ ПРАТКИ ДО 20 КГ И БАГАЖ БЕЗ ОБЕМИСТИ ТОВАРИ ДО АНГЛИЯ И ОБРАТНО. 00447440477886/0898961651

ПРОДАВАМ СИСТЕМА ЗА ДОМАШНО КИНО „ЕЛИТ“, 140W, В ОТЛИЧНО СЪСТОЯНИЕ, С РАДИО И USB, ТЕЛ. 0887915316

ЛИЦЕНЗИРАНИ КУРСОВЕ: ФРИЗЬОРСТВО, КОЗМЕТИКА, МАНИКЮР И ГРИМ, 0888 616 438.
Всички