Хебър отново е начело на Втора лига, би Янтра

01.12.2021 19:40

ПАЗАРДЖИК. Футболистите на Хебър се върнаха на върха във Втора ПФЛ след скато победиха  с 2:0 Янтра (Габрово) на стадион „Георги Бенковски“. Автори на попаденията бяха Ивайло Михайлов в  13-та и Евгени Игнатов в 40-та минута. Това е 13-а победа на „зелените“ в първенството, а в мача гостите имаха само две положения. През втората част Хебър намали оборотите и остави габровци да се открият, разчитайки на контрааатки, и това даде ефект.

Състав на ХЕБЪР: Петър Дебърлиев, Томислав Папазов (62-Олег Димитров), Радослав Терзиев, Георги Търтов, Мартин Вълчинов, Александър Бастунов, Жак Пехливанов (57-Георги Каракашев), Евгени Игнатов (кап.), Емануил Манев,  Ивайло Михайлов (76-Тодор Чаворски), Живко Петков (57-Октай Хамдиев).