Други

Много eмоции на турнира по тенис на маса за деца

  01.06.2022 16:06             
Много eмоции на турнира по тенис на маса за деца

Пазарджик и Спортна зала "Васил Левски" бяха домакини на Третия турнир по тенис на маса "Млади надежди - Пазарджик 2022". Надпреварата се проведе под патронажа на кмета на Община Пазарджик Тодор Попов.

В състезанието взеха участие деца от София, Пловдив, Стара Загора, Кюстендил, Гоце Делчев, Пазарджик, Стамболийски, Пещера и Панагюрище.

Те бяха разделени в 6 възрастови групи: начинаещи, участници до 10 години - момчета и момичета, участници до 12 години и състезатели до 15 години - момчета и девойки. Всички състезатели се представиха достойно и защитиха репутацията на спортния клуб, който представят.

За всички участници бяха осигурени предметни награди - принадлежности и оборудване за тенис на маса, раздадени след провеждане на томбола.

Крайно класиране:

Начинаещи:

І място - Антонио Вакарелски, СКТМ - Пазарджик

ІІ място - Иван Шопов, Панагюрище

ІІІ място - Теодор Тодоров, СКТМ - Пазарджик

ІІІ място - Георги Башкехайов, Пещера

Момичета, до 10 години:

І място - Ема Накова, Панагюрище

ІІ място - Николета Маркова, Попови - Стамболийски

ІІІ място - Габриела Бозаджиева, КИДО - Пловдив

ІІІ място - Габриела Шумкова, КИДО - Пловдив

Момчета, до 10 години:

І място - Илия Зубев, Панагюрище

ІІ място - Калоян Паунов, Попови - Стамболийски

ІІІ място - Борис Сулев, Стамболийски

ІІІ място - Александър Иванов, Попови - Стамболийски

Състезатели до 12 години:

І място - Никола Кожухаров, Стоянстрой - Пловдив

ІІ място - Алекс Кирилов, Кюстендил

ІІІ място - Галена Вранчева, Попови - Стамболийски

ІІІ място - Диляна Дингилска, Кюстендил

Момчета, до 15 години:

І място - Стилян Смиленов, Стоянстрой - Пловдив

ІІ място - Нено Драгиев, Попови - Стамболийски

ІІІ място - Станислав Метанов, Панагюрище

ІІІ място - Калоян Димитров, Стоянстрой - Пловдив

Девойки, до 15 години:

І място - Гергана Райкова, Стоянстрой - Пловдив

ІІ място - Ема Накова, Панагюрище

ІІІ място - Никол Станчева, Стамболийски

ІІІ място - Яна Ангелова, Стамболийски

(Зн)


Свързани