Хебър не можа да изплува във Варна при дебюта на Акрапович

20.10.2024 18:41

ВАРНА. Черно море победи с минималното 1:0 Хебър на своя стадион "Тича" при дебюта на Бруно Акрапович като треньор на "зелените", които в този мач играха в резервните си черни екипи. Единственото попадение в мача от осмия кръг на българското първенство отбеляза Дуду в 75-тата минута. Така Хебър родължава да е на последното 16-о място с едва 7 точки и е единственият тим със само една победа дотук в шампионата.

До почивката гостите от Пазарджик трябва да съжаляват, че не водеха в резултата, защото те имаха два сериозни пропуска, а "моряците" - един. В 27-а мин. Едуардо Фернандес подаде на Дуду и пред Уеслен Жуниор се откри златен шанс за гол, но от непосредствена близост бразилецът стреля право в стража Марсио Да Роса. В 41-а мин. Шейх Диаманка изскочи очи в очи с вратаря Пламен Илиев след груба грешка на защитника на домакините Даниел Димов, но стреля неточно. В добавеното време на първата част и Набил Макни пропусна да се разпише.

След почивката играта се закучи и и двата тима неп редложиха на зрителите кой знае какви емоции. В 75-та мин. Дуду реши мача. Вратарят Да Роса първоначално изби удар на Кешерю, но бразилецът направи добавка и изпрати топката в мрежата за 1:0.

ЧЕРНО МОРЕ: 33.Пламен Иванов Илиев, 28.Влатко Дробаров, 27.Даниел Светославов Димов, 6.Виктор Николаев Попов, 15.Даниел Хесус Мартин Хил (17 - 2.Цветомир Божидаров Панов – 46 -8.Асен Петров Дончев ), 71.Васил Костадинов Панайотов, 88.Ренан Карвальо Арияш (61 - 23.Едгар Патрисио Франко Пашеко), 11.Едуардо Фернандес Родригес, 10.Мазир Сула, ж.к., 99.Уеслен Жуниор Фаустино Де Мело, ж.к. (79 - 5.Игнасио Паис Майан), 9.Исмаил Иса Мустафа, ж.к. (46 - 13.Клаудиу-Андрей Кешеру).

ХЕБЪР: 97.Марсио Саломао Бразао Да Роса, 44.Николай Стефанов Николаев, , ж.к. (77.Октай Ахмедов Хамдиев), 55.Мартин Митков Михайлов, 18.Радослав Галинов Терзиев, 88.Милен Георгиев Гамаков, 21.Божидар Красимиров Пенчев, ж.к., 15.Нджомганг Уилям Фонкеу, 19.Георги Пламенов Стайков, ж.к. (79 - 11.Душан Вукович), 70.Набил Макни (85 - 9.Калоян Ивайлов Кръстев), 29.Шейх Диаманка Сенгор, 10.Атанас Василев Кабов, ж.к. (89 - 8.Кристиан Стоянов Андонов).