Индивидуален бронз и отборна вицедържавна титла за борбените момичета на СК "Олимпиец" (Пазарджик) от провелото се Лятно държавно първенство по модерен петобой в Шумен. Радостина Куртакова завоюва бронзов медал в индивидуалното класиране, а в отборната надпревара заедно с Адриана Първанова и Карина Цонева спечелиха сребърните медали и заслужено станаха вицедържавни шампионки! Голямо "Браво" получиха от треньорите и всички състезатели, които се бориха достойно и показаха невероятен хъс, характер и борбен дух - Виктория Тасева, Ивон Пискова, Павел Кръстанов, Георги Щерев, Андрей Василев, Константин Василев, Деян Ваклинов и Дария Кучкова.
С това състезание СК „Олимпиец“ приключи състезателната година при юношите и девойките. Предстоят последните стартове за сезона при мъжете и жените през месец септември. "Благодарим на всички деца за труда и отдадеността, на техните родители за подкрепата и доверието, както и на треньорите за всеотдайната работа през цялата година! Браво на всички!", коментираха треньорите Димитър Кестенов и Димитър Донов.
(Зн)

