Малките гимнастички на Спортен клуб „Диляна“ към Народно читалище „Васил Петлешков“ - Брацигово завоюваха сребърен медал на държавното първенство по художествена гимнастика в Пловдив.
„С много труд, грация и неповторим чар нашите златни момичета показаха високо спортно майсторство на голямата сцена. Благодарим от сърце на прекрасната ръководителка Евгения Неделчева за търпението, подкрепата и вярата в нашите деца. Сърцата ни са пълни! Браво, момичета, гордеем се с вас!“, обърнаха се от читалището към приятели и съмишленици във Фейсбук след състезанието.
(Зн)

