8 чуждестранни попълнения в Хебър
 02.07.2022 08:56

Футболният тим на Хебър финализира 8 входящи трансфера на чуждестранни футболисти, които вече имат &n

Владимир Манчев: ”Хебър” няма да трепери в елита, ще търсим възможно най-добро класиране
Владимир Манчев: ”Хебър” няма да ...
 02.07.2022 08:27

Ще дам всичко от себе си, за да се гордеят пазарджиклии със своя отбор ПАЗАРДЖИК. На прага на сезона ние разговаряме с Владимир Манчев – първият асистент на Пеа, непосредствено след лагера в Банско и преди п

На стадиона едни търсят под вола теле – други победа
На стадиона едни търсят под ...
 09.04.2022 09:08

Николай Митов: „Сульо и Пульо?! Мишките се обаждат, когато не трябва!” ПАЗАРДЖИК. Винаги е било така. На стадиона има хора, които търсят под вола теле, а други – победа. Понякога обаче волът наис

Утре най-добрите колоездачи стартират на Острова за Купа “Пазарджик“
Утре най-добрите колоездачи стартират на ...
 08.04.2022 07:41

В събота на Острова пак сме домакини на традиционната колоездачна Купа „Пазарджик“. Началото на състезанието, организирано от Община Пазарджик, Българска федерация по колоездене и колоездачен клуб „Печенеги“-Пазарджик, е в

Тишо Трифонов спечели четвърта държавна титла в канадската борба
Тишо Трифонов спечели четвърта държавна ...
 07.04.2022 17:24

БЕЛОГРАДЧИК. И тази година пазарджишкият състезател Тихомир Трифонов се поздрави с републиканско злато в канадската борба. XXVI Държавно първенство по канадска борба се проведе в северозападния град, а за Трифонов това е четвърта титла от 201

Хебър загря с две контроли преди полуфиналните плейофи
Хебър загря с две контроли ...
 07.04.2022 13:35

ПАЗАРДЖИК. Волейболните шампиони от „Хебър” победиха „Монтана” в две оспорвани контроли на закрити врати в зала „Левски”. Мачовете се изиграха на 5 и 6 април, а треньорите на двата т

Щастие и усмивки за над 100 деца с олимпийската шампионка Маргарита Мамун
Щастие и усмивки за над ...
 05.04.2022 12:25

ПАЗАРДЖИК. Над 100 състезателки по художествена гимнастика от 11 клуба от няколко града в страната прекараха невероятни часове с олимпийската шампионка от Рио де Жанейро 2016 година Маргарита Мамун. Зл

Колоездачите на “Печенеги“ с медали от морето
Колоездачите на “Печенеги“ с медали ...
 05.04.2022 07:29

ОБЗОР-СОФИЯ. Спортен клуб по колоездене „Печенеги“ взе участие

Пет медала спечелиха състезателите на СК Олимпиец на Държавното по Модерен петобой
Пет медала спечелиха състезателите на ...
 04.04.2022 14:25

Общо пет медала спечелиха състезателите на СК Олимпиец на Държавното първенство по Модерен петобой за мъже, жени, младежи и девойки (до  21 години). В отборното класиране при м

Дамите на “Асарел-Медет“ имат шанс за медали във Висшата лига
Дамите на “Асарел-Медет“ имат шанс ...
 04.04.2022 14:12

ВАРНА. Шансовете за медали във Висшата лига на женския тим на СКТМ "Асарел-Медет" никак не са малки. Три победи и две загуби записа отборът на панагюрки във втория етап от Висшата лига за жени, който се

СК ”Тонус-спорт” е ковачница за шампиони
СК ”Тонус-спорт” е ковачница за ...
 04.04.2022 07:28

Рекордните 160 медала в Шотокан карате до са завоювани през 2019-а ПАЗАРДЖИК. На сайта си писахме за силните изяви на каратеките на ”Тонус спорт”. Те направиха фурор с 15 медала на националното първенство по Шото

Държавен бронз за Рая Пашова от Бадминтон скуош клуб Пазарджик
Държавен бронз за Рая Пашова ...
 03.04.2022 14:18

ХАСКОВО. На 01-03.04.2022 г. в зала “Спартак” се проведе Държавно лично първенство-финали за юноши и девойки под 17 години. Участие взеха 110 състезатели от 18 клуба. Рая Пашова от Бадминтон скуош клуб Пазарджик е трета на е