Други

Почина адвокат Ангел Керелов - един от доайените на Адвокатска колегия-Пазарджик

  30.09.2025 14:58             
Почина адвокат Ангел Керелов - един от доайените на Адвокатска колегия-Пазарджик

На 92 години ни напусна адвокат Ангел Керелов – един от доайените на Адвокатска колегия-Пазарджик, общественик и политик. Той бе дългогодишен председател на Адвокатската колегия, дългогодишен председател на БЗНС „Никола Петков”-Пазарджик в годините след демокрацията, приятел на редакцията на "Знаме".

Произхожда от възрожденския род Керелови от Батак, потомствен на рода на Страхил войвода.

Тих, скромен, начетен, уважаван от колеги и приятели, ввсеотдаен в работата и към семейството, девизът на бай Ангел беше „Достойнство и чест – никого не съм предал".

Погребението ще бъде на 1 октомври 2025 г. Прощалната церемония ще се състои в Траурна агенция „Кронос” в Пазарджик от 11 часа, след което тленните останки ще потеглят за град Батак. Погребението в Батак е от 13 часа.

„Знаме” изказва съболезнования на семейството на Аkгел Керелов.

Светла ти памет, бай Ангеле!

„Знаме”


Свързани
Последни новини
Анкета

Трябва ли да бъдат забранени телефоните в училище?


Резултати
Обяви

Фирма "Оранжерии Гимел" АД търси да назначи общи работници в селското стопанство за землище на с. Братаница. Оранжериен комплекс 200 ДКА, трудов договор, заплата 1077 лв., тел. 0888141977

Фирма "Оранжерии Гимел" АД търси да назначи общи работници в селското стопанство за землище на с. Мокрище. Оранжериен комплекс 500 ДКА, трудов договор, заплата 1077 лв., тел. 0888 141 977

“Дивика”ООД - клон гр. Стрелча, ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ ОБЩИ РАБОТНИЦИ. За контакт: Валентин Руменов Парутев - тел: 0897 942820
Всички