Хебър с ценна победа! Николас Пенев герой на мача, татко му лаконичен
Хебър с ценна победа! Николас ...
 17.03.2024 18:19

ПАЗАРДЖИК. Ценни три точки за Хебър след победата с 1:0 над Арда (Кърджали) на стадион "Бенковски" в среща от 25-ия кръг на efbet Лига. Така Хебър е на 12-о място в таблицата с 27 точки. Арда остава на седма позиция с 35, а "зеленит

Хебър затрудни Левски, но загуби с 0:1
Хебър затрудни Левски, но загуби ...
 04.03.2024 19:28

ПАЗАРДЖИК. Хебър се опъна на Левски, но допусна минимална загуба с 0:1 в корав мач, който затвори 23-ия кръг на Първа лига, превръщайки се в своеобразен дуел между двамата треньори, родени в Добрич – Любослав Пенев и Николай Костов. Така &qu

Днес Хебър ще спира 23-годишна серия на Левски
Днес Хебър ще спира 23-годишна ...
 04.03.2024 11:11

В днешното гостуване на Левски на стадион "Георги Бенковски" срещу Хебър "сините" ще защитават 23-годишна серия срещу "гробарите". В двубоя от 17:30 часа столичани ще искат да вземат реванш от Хебър, ко

За историята! Хебър отива на полуфинал за Купата!
За историята! Хебър отива на ...
 28.02.2024 16:35

ПАЗАРДЖИК. Хебър победи Пирин с 2:1 в четвъртфинала от турнира за Sesame Купа на България и то напълно заслужено! За пръв път в своята 106-годишна история представителният ни тим отива на полуфинал в турнира за Купата на България, както и за пръв

Хебър хвърли бомбата! 2:1 на “Лаута“! /ОБНОВЕНА/
Хебър хвърли бомбата! 2:1 на ...
 24.02.2024 14:59

ПЛОВДИВ. Футболистите на Хебър хвърлиха бомбата в 22-я кръг на efbet Лига. Четата на Любо Пенев побе Локомотив Пловдив с 2:1 като гост в инфарктен мач, а победният гол дойде в 11-ата минута на добавеното време на втората част. "С

На пролетния старт: Хебър пропусна да вземе поне точка от Локомотив
На пролетния старт: Хебър пропусна ...
 16.02.2024 19:26

ПАЗАРДЖИК. Футболистите на Хебър загубиха с 0:1 от Локомотив (Сф) първия си пролетен мач след подновяването на шампионата, а можеха да вземат поне точка от този  21-и кръг в efbet Лига, ако не и нещо повече... Два студени душа имаше за д

Хебър картотекитра в БФС шест нови попълнения
Хебър картотекитра в БФС шест ...
 14.02.2024 13:50

Хебър картотекира днес в БФС шестима нови футболисти. Други двама са на изчакване заради бюрократични причини.  Състезателни карти за пазарджишкия тим получиха привлечените пре

Хебър с реми в последната контрола, в клуба получиха заплата
Хебър с реми в последната ...
 10.02.2024 18:29

ПЛОВДИВ. Отборът на Хебър изигра последната си контролна среща преди рестарта на първенството. Играчите на Любо Пенев направиха 0:0 с Ботив-Пловдив на Футболен комплекс „Никола Щерев – Старика“ в Коматево. Неофициален п