Драган Иванов прави треньорски дебют с Хебър в 1/4-финала за Купата

ПАЗАРДЖИК. От 18,30 часа днес новият старши-треньор на ВК „Хебър” Драган Иванов официално ще направи своя дебют на треньорския мостик. Тогава в изцяло обновената зала „Васил Левски” „тигрите” посрещат Дунав (Рус

Хебър среща Дунав (Русе) на четвъртфинала за Купата
Хебър среща Дунав (Русе) на ...
 02.02.2021 13:50

Волейболистите на Хебър ще посрещат Дунав (Русе). Това отреди жребият за четвъртфиналите в турнира за Купа България при мъжете, който бе изтеглен днес в офиса на Garitage park. Действащият двукратен носител на Купата на България от Пазарджик едва

Любо Ганев хвали „тигрите” от Хебър, те се готвят за ЦСКА
Любо Ганев хвали „тигрите” от ...
 21.01.2021 13:37

Президентът на родната волейболна федерация Любо Ганев, който през миналата година стопли леда в отношенията с клубното ръководство на ВК Хебър и кмета на Пазардик Тодор Попов, сега даде „тигрите” за пример на успешен модел в маркетинг

„Тигрите“ биха Левски в първа контрола
„Тигрите“ биха Левски в първа ...
 16.01.2021 14:37

СОФИЯ. Представителният волейболен отбор на Хебър (Пазарджик) победи като гости Левски (София) с 3:0 гейма в първата си контролна среща за годината. Мачът се игра в новата зала „Левски София“ в столицата.  Двата о