Понеделник, 08 Мар 2021

Хебърци взеха своето от Пирин като гости (обновена)
Хебърци взеха своето от Пирин ...
 16.02.2021 19:21

РАЗЛОГ. Волейболистите на Хебър победиха като гост Пирин с 3:0 гейма (27:25, 25:23, 25:12) в мач от десетия кръг на първата осмица в Суперлигата. Разложани оказаха сериозен натиск в първите две части, но след това се пречупиха и момчетата на

Хебър прегази шампиона Нефтохимик
 06.02.2021 18:49

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър спечелиха дербито от девети кръг на Първа осмица в Суперлигата при мъжете, надигравайки като домакини Нефтохимик 2010 (Бургас) с 3:0 (25:16, 25:21, 25:15). След този успех тимът на Атанас Петров, който е актуални

Хебър среща Дунав (Русе) на четвъртфинала за Купата
Хебър среща Дунав (Русе) на ...
 02.02.2021 13:50

Волейболистите на Хебър ще посрещат Дунав (Русе). Това отреди жребият за четвъртфиналите в турнира за Купа България при мъжете, който бе изтеглен днес в офиса на Garitage park. Действащият двукратен носител на Купата на България от Пазарджик едва

Хебърци сразиха ЦСКА, бетонираха се начело на Суперлигата
Хебърци сразиха ЦСКА, бетонираха се ...
 23.01.2021 20:01

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър победиха и ЦСКА в отложен мач от четвъртия кръг на Суперлигата. „Тигрите” се справиха със селекцията на армейците за малко повече от час с 3:0 (25:13, 19, 20) в зала „Васил Левски”, а срещ

Любо Ганев хвали „тигрите” от Хебър, те се готвят за ЦСКА
Любо Ганев хвали „тигрите” от ...
 21.01.2021 13:37

Президентът на родната волейболна федерация Любо Ганев, който през миналата година стопли леда в отношенията с клубното ръководство на ВК Хебър и кмета на Пазардик Тодор Попов, сега даде „тигрите” за пример на успешен модел в маркетинг

„Тигрите“ биха Левски в първа контрола
„Тигрите“ биха Левски в първа ...
 16.01.2021 14:37

СОФИЯ. Представителният волейболен отбор на Хебър (Пазарджик) победи като гости Левски (София) с 3:0 гейма в първата си контролна среща за годината. Мачът се игра в новата зала „Левски София“ в столицата.  Двата о