Жълто-синя радост за Суперкупата, готови сме за нов успех в Шампионската лига! (снимки)
Жълто-синя радост за Суперкупата, готови ...
 19.10.2021 08:41

Вече писахме, че утре волейболният шампион Хебър се изправя в поредния сблъсък с марка Шампионска лига. Нашите момчета излизат срещу шампиона на Беларус  Шахтьор (Солигорск) на 20 октомври от 19:00 ч. в спортна зала “Васил Левски”

Хебър го направи отново! Спечели Суперкупата на България!
Хебър го направи отново! Спечели ...
 17.10.2021 15:55

СТАРА ЗАГОРА. Волейболните шампиони от Хебър спечелиха Суперкупата на България след драматичен мач с носителя на Купата на България Нефтохимик (Бургас), завършил 3:1 (16:25, 25:22, 25:21, 25:18). Така те за втори път станаха носители на престижния

Хебър играе за Суперкупата, в сряда приема Шахтьор в Шампионската лига
Хебър играе за Суперкупата, в ...
 17.10.2021 14:01

СТАРА ЗАГОРА. Шампионът на България Хебър е бори за втора Суперкупата на България срещу носителя на Купата – Нефтохимик 2010 (Бургас)). Мачът започна от 14:00 часа в старозагорската зала „Иван Вазов“. Двубоят е пре

Супермач! Хебър направи “невъзможното“ – продължава в Шампионската лига! (обновена)
Супермач! Хебър направи “невъзможното“ – ...
 14.10.2021 21:27

ПАЗАРДЖИК. Шампионът на България Хебър изненада много скептици и спечели реванша си срещу испанския първенец Гаугас (Лас Палмас) от първата квалификационна фаза на Шампионската лига по волейбол за мъже. Нашите триумфираха след „златен гейм&l

Хебър надъхан за победа в реванша с испанския шампион
Хебър надъхан за победа в ...
 14.10.2021 07:24

ПАЗАРДЖИК. Днес от 19:00 ч. в спортна зала “Васил Левски” волейболният шампион на България Хебър посреща испанския първенец Гаугас Лас Палмас в мача-реванш от квалификационната фаза на Шампионската лига. В щаба на „тигрите&l

Шампионите от Хебър победиха младежките национали на Бахрейн
Шампионите от Хебър победиха младежките ...
 18.09.2021 14:43

СОФИЯ. Волейболните шампиони от Хебър победиха с 3:0 гейма националния младежки тим на Бахрейн в контрола, която се игра в столичната зала "Христо Ботев". Това беше поредният успех за пазарджишките „тигри“ в подготовката им з

Младите “тигри“ имат нов дом
 17.09.2021 07:11

ПАЗАРДЖИК. Волейболната школа на Хебър ще има нов дом. От снощи  официално момчетата и момичетата от детско-юношеските формации на „тигрите“ ще тренират в чисто новата зала на спортно училище “Георги Бенковски”.

В Сърбия Хебър победи шампиона на Хърватия
В Сърбия Хебър победи шампиона ...
 11.09.2021 19:33

КРАГУЕВАЦ. Волейболистите на Хебър победиха шампиона на Хърватия – ХАОК Младост (Загреб). Във втория си и последен мач от турнира Legende Radničkog хебърци се наложиха с

Хебър започна със загуба на сръбска земя
Хебър започна със загуба на ...
 11.09.2021 10:32

КРАГУЕВАЦ. Хебър претърпя поражение на старта на четиристранния турнир “Legende Radničkog” в сръбския град. .Волейболният шампион на България  отстъпи след много оспорван двубой  на местния Раднички с 2:3 (25:22, 25:22, 19:2

Волей шампионът Хебър ще играе на силен международен турнир в Сърбия
Волей шампионът Хебър ще играе ...
 08.09.2021 06:59

Волейболният шампион в Суперлигата на България Хебър (Пазарджик) ще участва в четиристранен приятелски турнир - "Legende Radničkog" в Сърбия, съобщиха от клуба. Надпреварата е в Крагуевац, а мачовете ще се играят в местната зала „