Деветнадесетото издание на Националния фестивал за млади изпълнители на патриотична песен „Родолюбие” се проведе в Панагюрище на 20 и 21 април. Музикалното събитие официално откри ВрИД кметът на община Пана

Младите статистици от Икономиката вече са студенти в УНСС
Младите статистици от Икономиката вече ...
 18.04.2024 10:45

На първенците в Европейската олимпиада по статистика се признава оценка 6.00 за кандидатстване ПАЗАРДЖИК. За поредна година учениците от Професиона

Пазарджик ще има спортисти на олимпиада! Сестри Стоеви станаха вицеевропейски шампионки
Пазарджик ще има спортисти на ...
 14.04.2024 19:36

СААРБРЮКЕН. Сестрите Габриела и Стефани тоеви се класираха за олимпиадата в Париж! Момичетата, които са състезателки на "Бадминтон-скуош клуб Пазарджик", направиха поредното си изключително силно европейско първенство, от което взеха сре

Сестри Стоеви се класираха на пети пореден еврофинал
Сестри Стоеви се класираха на ...
 13.04.2024 18:28

СААРБРЮКЕН. Състезателките на “Бадминтон-скуош клуб Пазарджик” Стефани и Габриела Стоеви се класираха за финала на двойки жени на провеждащото се в немския град Европейско първенство по бадминтон за мъже и жени, за радост на трень

Шампионката Михаела Златанова: Не вярвах, че аз ще съм Спортист номер 1 на УНСС!
Шампионката Михаела Златанова: Не вярвах, ...
 21.03.2024 08:21

Заслугата да бъда това, което съм, е на треньорите ми в Бадминтон клуб „Георги Бенковски“ СОФИЯ. Михаела Златанова е добре познато име в ро

Отново победител в Европейската олимпиада по статистика е нашата ПГИМ! Посветиха успеха на празника на директора
Отново победител в Европейската олимпиада ...
 19.03.2024 12:11

Пазарджишката Професионална гимназия по икономика и мениджмънт отново е победител в Европейската олимпиада по статистика. И посветиха наградата на директорката на училището. "ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, Г-ЖО БЛАГОВА!

Отлично представяне на СК “Олимпиец“ на Държавното по модерен петобой
Отлично представяне на СК “Олимпиец“ ...
 19.03.2024 07:12

След завършилото Държавно първенство по модерен петобой в Пазарджик радост имаше и в щаба на СК Олимпиец (Пз). Ето и реакцията на теньорите Димитър Донов и Димитър Кестенов: Държавно първенство по модерен петобой гр.Пазарджик ! С

Сестри Стоеви с бронз от Франция - все по-близо са до олимпиадата в Париж
Сестри Стоеви с бронз от ...
 17.03.2024 16:56

ОРЛЕАН. на завършващият във френския град "Орлеан Мастерс", с награден фонд $210 000, състезателките на Бадминтон-скуош клуб Пазарджик Стефани и Габриела Стоеви се класираха на трето място. Сестрите отстраниха в първия

Габриела и Стефани със сребро на олимпийските квалификации в Мюнхайм
Габриела и Стефани със сребро ...
 04.03.2024 07:25

Състезателките на "Бадминтон скуош клуб Пазарджик" Габриела и Стефани Стоеви спечелиха сребърни медали на силния турнир по бадминтон от сериите "World Tour Super 300" в Мюлхайм, Германия. Наградният фонд е 210 хиляди долара, а