Дори 97-годишният дядо Петко още ходи на походи - задели 100 лева от пенсията си за дружеството ПАНАГЮРИЩЕ. Туристическо дружество „Бунай“ отпразнува 90 години от създаването си, а тържественот

Пазарджишките колоездачи със златна купа от Гранд при
Пазарджишките колоездачи със златна купа ...
 25.09.2020 13:19

КОТЕЛ. СКК "Печенеги" участва в Гранд при "Георги Сава Раковски" в балканския град, а старши треньорът Людмил Киров има защо да е доволен от резултатите. Тимът беше представен от Васил Попов, Кристиан Рибаров, Ян Терзов, Велиза

Колоездачите на Пазарджик с два златни медала
Колоездачите на Пазарджик с два ...
 24.08.2020 16:37

ЧИРПАН. Пореден успех за колоездачите ни. Спортен клуб по колоездене „Печенеги” (Пазарджик) взе участие в Купа „Чирпан” и се поздрави с два златни медала. Нашите участваха трима състезатели - Васил Попов, К

Заслужилият деятел на спорта Иван Симеонов днес става на 90
Заслужилият деятел на спорта Иван ...
 05.08.2020 11:16

Председателят на Общинския работнически спортен клуб Иван Симеонов днес става на 90 години. Днес почетният гражданин на Пазарджик и заслужил деятел на спорта празнува юбилея си заедно със съпругата си Цеца, сина си Николай и внука си Александър и

Рени Камберова връчи жълтата фланелка на победителя в I етап от 67-ата колоездачна обиколка
Рени Камберова връчи жълтата фланелка ...
 28.07.2020 19:05

ПАЗАРДЖИК. Полякът Алан Банашек спечели I етап от 67-та колоездачна Обиколка на България, която минава и през Пазарджик и областта. Банашек, който е от тима на "Мазовше", бе най-бърз във финалния спринт в Пазарджик. Утре Банашек ще старт