Клуб “Олимпиец“ със страхотно представяне на Държавното по модерен петобой и Мемориал „Христо Чочев“
Клуб “Олимпиец“ със страхотно представяне ...
 28.08.2024 09:37

Страхотен уикенд за клуб „Олимпиец“ след Държавното първенство по модерен петобой , на което Пазарджик бе домакин заедно с Международен турнир-мемориал „Христо Чочев 2024 г.“ (до 17 , 19 и 22 години). Сребърен и бро

“Спартак Пазарджик“ е отборен държавен шампион с 5 титли и 8 финала!
“Спартак Пазарджик“ е отборен държавен ...
 20.05.2024 09:05

СЕВЛИЕВО. Осем от осем финала на Държавното първенство по кикбокс за СК „Спартак Пазарджик“ в най тежкия и атрактивен стил К1 и пет завоювани титли! Изключителният успех дойде при силна конкуренция и участието на 150 бойци от 35 клуба,

Нещо уникално се случи в Пазарджик!
Нещо уникално се случи в ...
 14.05.2024 16:32

През изминалия уикенд в спортна зала “Васил Левски” се проведе финалния турнир от държавното първенство за юноши - старша възраст, където отборът на Хебър бе сред осемте финалисти. Пазарджиклии стигна

Браво на Цветейоана! И на държавното показа воля и класа
Браво на Цветейоана! И на ...
 14.05.2024 15:45

СОФИЯ. Цветейоана Пейчева показа какво е мобилизация и класа на Държавното първенство в категория „Елит” за девойки старша възраст. В крайното комплексно класиране състезателката на СКХГ „Диляна&rdquo

Хебър загуби от Левски, но показа воля -  стана държавен вицешампион!
Хебър загуби от Левски, но ...
 12.05.2024 18:06

ПАЗАРДЖИК Преди минути волейболистите на Хебър U19 загубиха от столичния Левски спора за титлата на държавния финален турнир при юношите старша възраст. Мачът бе затворен при резултат 1:3 гейма (23:25, 29%25, 25:23, 25:12), но през цялот

Браво! Хебър е на финал срещу Левски при старшата възраст!
Браво! Хебър е на финал ...
 11.05.2024 20:20

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър ще играят на финал! Днес "тигрите" победиха отбора на Люлин с 3:0 гейма и са на финал срещу Левски за титлата в първенството на U19! Утре в 16:00 часа в зала "Васил Левски" е големия

Хебър приема финалите в Държавното първенство по волейбол при юношите старша възраст
Хебър приема финалите в Държавното ...
 03.05.2024 07:26

ПАЗАРДЖИК. Волейболният Хебър ще бъде домакин на тазгодишния финален турнир от Държавното първенство по волейбол при юношите старша възраст. Надпреварата ще се проведе в зала "Васил Левски" в Пазарджик между 8 и 12 май. В нея у

Четири купи и 14 медала от Европейската купа по кикбокс за “Спартак Пазарджик“
Четири купи и 14 медала ...
 22.04.2024 09:10

На историческата първа по рода си у нас Европейска купа по кикбокс, състезателите на „Спартак Пазарджик“ спечелиха 4 златни, 2 сребърни и 8 бронзови медала. Престижният международен турнир European Cup Bulgaria Top Ten, както бе официа

През уикенда: Хебър приема турнир за старшата възраст и има шанс за финалите
През уикенда: Хебър приема турнир ...
 18.04.2024 18:22

ПАЗАРДЖИК. Волейболният Хебър ще бъде домакин на предквалификационния турнир от Държавното първенство за юноши старша възраст, който ще се проведе този уикенд на 20-и и 21-ви април в спортна зала “Васил Левски”. Двубоите са част о