Джудистите на ”Кодокан” са шампиони при юношите, спечелиха 2 титли и 7 медала
Джудистите на ”Кодокан” са шампиони ...
 05.04.2021 12:51

ПАЗАРДЖИК. Джудистите на „Кодокан“ завършиха първи в класирането по медали, при юношите на държавния личен шампионат в Пазарджик. Домакините спечелиха 2 титли и общо 7 медала. При девойките те са сред призьор

„Кодокан” и Спортното училище с 4 медала от държавното за мъже и жени по джудо
„Кодокан” и Спортното училище с ...
 22.03.2021 13:31

ПАЗАРДЖИК. Успешно представяне записаха младите джудисти на СК „Кодокан“ и Спортното училище на проведеното в почивните дни много оспорвано състезание по джудо. Те спечелиха четири медала от държавния личен шампионат за мъже и жени, ко

Утре приемаме държавното по джудо за мъже и жени, участват и 30 кодоканци
Утре приемаме държавното по джудо ...
 19.03.2021 19:41

ПАЗАРДЖИК. Приемаме най-голямото състезание по джудо от вътрешния шампионат за настоящата година. В случая то е и първият държавен турнир от официалния спортен календар на родната федерация – държавното първенство за мъже и жени. Надпреварат

Осем медала за състезателите на „Спартак Пазарджик“ от Държавното по кикбокс
Осем медала за състезателите на ...
 12.03.2021 11:00

Осем медала спечелиха състезателите на клуб по кикбокс „Спартак Пазарджик“ на провелото се Държавно първенство по кикбокс стил лоукик в Шумен. Участие взеха рекордните 356 бойци от 56 клуба от цялата стран

Силно представяне и 9 медала за каратеките на „Спартак” - Пазарджик
Силно представяне и 9 медала ...
 02.03.2021 10:37

СОФИЯ. Пазарджишкият спортен клуб по карате „Спартак”-Пазарджик взе участие в ежегодно организирания турнир по карате Шотокан от спортен клуб "Оверфайт" София Гран При 2020 (отложен поради ограничителните  мерки за 2021

Ето пълните постижения на номинираните за Спортист №1 на Пазарджик
Ето пълните постижения на номинираните ...
 14.02.2021 07:21

Олимпийските ни медалисти избраха спортист номер едно на Пазарджик за 2020 година и скриха името му. Кой е победителят и кои са подгласниците му ще стане ясно на 17 февруари (сряда) от 19:00 часа в ДКТ „Константин Величков”. На тазгоди