Наказват съдията, ощетил Хебър с дузпа в Пловдив
Наказват съдията, ощетил Хебър с ...
 18.10.2021 16:22

СОФИЯ. Съдията Мартин Марков известно време няма да ръководи мачове от професионалния футбол, след като сътвори чутовен гаф онзи ден в Пловдив по време на мача между Марица и Хебър. Реферът е получил н

Председателят на БФТМ Стефан Китов: Пазарджишка област е една от водещите в тениса на маса
Председателят на БФТМ Стефан Китов: ...
 17.10.2021 06:12

С Балканската федерация ще засилим позициите си в Европа Преди дни съгражданинът ни Стефан Китов бе избран за председател на Балканската федерация по тенис на маса

Марица подложи крак на Хебър
 16.10.2021 17:06

ПЛОВДИВ. Марица победи с класическото 3:1 Хебър в мач от 13-ия кръг на Втора професионална лига.  Ангел Грънчов, Ивайло Михайлов (от дузпа) и Милен Танчев  бяха точни за домакините в 46-а, в 81-а и в 87-а мин., а Иво Михайлов вкара израв

Любо Пенев взима наш треньор в “Царско село“
Любо Пенев взима наш треньор ...
 13.10.2021 10:18

Бившият треньор на „Чепинец“ (Велинград) Атанас Стоилов ще подсили треньорския щаб на завърналия се в елитния „Царско село“ Любослав Пенев. Кадърът ЦСКА Стоилов води чепинци до февруари 2020 година, а последно той водеше на

Зала „Хебър” е с укрепени основи преди цялостното енергийно обновление
Зала „Хебър” е с укрепени ...
 04.10.2021 17:03

ПАЗАРДЖИК. „Зала „Хебър” ще бъде основно ремонтирана. До момента със собствени средства е направен ремонт на съблекалните и тоалетните и е укрепена конструкцията, а до края на октомвр

Победа! Хебър надви тима на ЦСКА 1948 II с 4:1!
Победа! Хебър надви тима на ...
 02.10.2021 18:50

С резултат 4:1 завърши футболният мач между отборите на Хебър и ЦСКА 1948 II днес. Гостите откриха в 45-тата минута с гол на Александър Златков. След почивката обаче тимът от Пазарджик обърна изцяло срещата за по-малко от 6 минути. Попаден

Капитанът на ФК Хебър стана татко за втори път
Капитанът на ФК Хебър стана ...
 01.10.2021 09:36

От вчера семейството на футболен клуб Хебър е още по-голямо. Капитанът Цветелин Тонев и съпругата му станаха родители за втори път и то на още едно момиченце. Екипът желае на малкат

Благотворителен футболен турнир в „Биовет“ АД събра 3000 лв. за „Дневен център за деца и младежи с увреждания“ в  Пещера
Благотворителен футболен турнир в „Биовет“ ...
 29.09.2021 16:56

Сумата от 3000 лв. за „Дневен център на деца и младежи с увреждания“ в  Пещера бе събрана от служителите на „Биовет“ АД по време на ведомствен благотворителен футболен турнир, който се

Трябваше ли ”Хебър” да изнуди ЦСКА за мач в Пазарджик?
Трябваше ли ”Хебър” да изнуди ...
 27.09.2021 14:42

„Хебър” загуби с 0:3 в 1/16-финален мач от турнира за Купата на България от действащия носител на трофея ЦСКА. Трябваше ли момчетата на Николай Митов да играят в Пазарджик с „червените” и да доб

Хебър отстъпи на Спартак (Варна) с 0:1
Хебър отстъпи на Спартак (Варна) ...
 26.09.2021 17:47

Футболният отбор Хебър отстъпи на тима на Спартак (Варна) с 0:1. Срещата се състоя на стадион “Спартак”. Следва домакински мач на 2-ри октомври срещу тима на ЦСКА 1948 2 (София). (Зн)