Драган Иванов: Не съм доволен от играта на Хебър като цяло

ПАЗАРДЖИК. Като цяло не съм доволен от играта,  защото тренираме на значително по-високи обороти и доста по-различно ниво. Ще бъда доволен, когато това, което волейболистите правят в тренировките, го реализират по най-добрият начин и на терен

Хебър спря победния ход на Монтана
Хебър спря победния ход на ...
 05.03.2021 21:53

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър прекъснаха победната серия на Монтана от три мача и затвърдиха първото си място в първата осмица на Суперлигата. „Тигрите“ записаха 10-а победа, след като дадоха само гейм и се наложиха у дома с 3:1 (

Автобуси до Гробищния парк утре до обяд
Автобуси до Гробищния парк утре ...
 05.03.2021 15:34

Утре, на 6 март, в събота срещу Неделя Месопустна (Месни заговезни) - преди началото на Велики

Хебър надви Струмска слава като гост
Хебър надви Струмска слава като ...
 01.03.2021 20:36

РАДОМИР. Футболистите на Хебър победиха с 2:0 като гост отбора на Струмска слава в последната среща от 20-ия кръг на Втора лига. Още в началните секунди на мача Октай Хамдиев даде аванс на пазарджиклии, а в началото на втората част Евгени Игнатов-

Панагюрище пак приема баскетболната Купа на България при мъжете
Панагюрище пак приема баскетболната Купа ...
 27.02.2021 10:42

Панагюрище за втори път в баскетболната ни история ще приеме финалната осмица в турнира за Купата на България при мъжете, съобщиха от родната федерация. Мачовете ще се играят от 11 до 15 март. Зала „Арена Асарел“ е най-удачното място з

ВК Хебър пак победи ЦСКА (обновена)
ВК Хебър пак победи ЦСКА ...
 26.02.2021 19:49

СОФИЯ. ВК  Хебър постигна ценна победа като гост на ЦСКА с 3:1 гейма (27:25, 23:25, 25:19, 25:18) в мач от единадесетия кръг на първата осмица в Суперлигата. Волейболните „тигри“, които през януари надвиха "червените" с

Започва преиздаването на едногодишните карти за безплатно пътуване на възрастните хора
Започва преиздаването на едногодишните карти ...
 26.02.2021 14:48

От  1-ви март до 1 април гражданите над 70 години и лицата с първа, и втора група инвалидност, навършили 68 години могат да получат новите си едногодишни карти за безплатно пътуване по вътрешноградските тролейбусни и автобусни линии.

„Тигрите“ на Хебър отстраниха Дунав за Купата (обновена)
„Тигрите“ на Хебър отстраниха Дунав ...
 23.02.2021 19:48

ПАЗАРДЖИК. Волейболният тим на Хебър отива на финалната четворка на турнира за Купата на България след като в четвъртфинала победи с 3:0 като домакин Дунав (Русе) с 3:0 гейма. За по-малко от час и половина „тигрите“ затвориха трит

Драган Иванов прави треньорски дебют с Хебър в 1/4-финала за Купата
Драган Иванов прави треньорски дебют ...
 23.02.2021 07:34

ПАЗАРДЖИК. От 18,30 часа днес новият старши-треньор на ВК „Хебър” Драган Иванов официално ще направи своя дебют на треньорския мостик. Тогава в изцяло обновената зала „Васил Левски” „тигрите” посрещат Дунав (Рус

Хебър победи Левски на „Герена”
 22.02.2021 16:13

СОФИЯ. Макар и в двустранна игра, играна предимно с резерви, Левски поднесе изненадата на феновете си след като преди минути загуби с 0:1 от Хебър. Двубоят на стадион "Виваком Арена - Георги Аспарухов" зав