„Хебър“ изпусна да вземе поне точка от „Добруджа“
„Хебър“ изпусна да вземе поне ...
 29.11.2020 17:28

ДОБРИЧ. Фубтолистите на „Хебър“ паднаха с 1:2 от „Добруджа“ в двубой от ХV кръг на Втора лига, но „зелените“ можеха да си тръгнат поне с точка. На стадион „Дружба“ те натискаха „жълто-зелените&

Старши треньорът на „Локо” (Пд) Александър Тунчев:  Спокойствието свърши, но следваме мечтите!
Старши треньорът на „Локо” (Пд) ...
 23.11.2020 06:44

Радвам се за „Хебър” и се надявам отново да имаме много пазарджишки момчета в националния тим Александър Тунчев няма нужда от представяне. Бившият капитан на ЦСКА и част от „златното поколение” на „Хебър&rdquo

Взехме домакинството на 1/8-финалите и на 1/4-финалите на CEV!
Взехме домакинството на 1/8-финалите и ...
 19.11.2020 16:31

ПАЗАРДЖИК. Областният град и ВК „Хебър” успяха да се преборят за изключително престижното домакинство на 1/8-финалите и 1/4-финалите на турнира за Купата на CEV. Двубоите ще се играят в периода 15-17 декември, съобщиха преди минути от

Хебърци вече са на осминафинал в CEV, чака ги руският „Зенит“
Хебърци вече са на осминафинал ...
 18.11.2020 19:44

ПАЗАРДЖИК. В тази вечер волейболният „Хебър“ победи и във втория си мач албанския „Ерзени“ (Шияк) в зала „Васил Левски“ във втория по сила европейски турнир за Купата на CEV. Победата отново бе с категоричното 3

Волейболистите на „Хебър“ докосват осминафинала за Купата на CEV
Волейболистите на „Хебър“ докосват осминафинала ...
 17.11.2020 19:58

"Тигрите" на Наско Петров биха албанския „Ерзени“ в първия евро мач ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на „Хебър“ постигнаха първата си победа във втория по сила европейски турнир за Купата на CEV.

Албанските волейболисти пристигнаха, хебърци ги чакат за историята
Албанските волейболисти пристигнаха, хебърци ги ...
 16.11.2020 14:37

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на албанския „Ерзени” (Шияк) пристигнаха в областния гр

Първа победа за волейболистите на „Хебър„
Първа победа за волейболистите на ...
 13.11.2020 20:24

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на „Хебър“ надиграха „Пирин“ (Разлог) у дома и постигнаха първа победа за новия сезон в Първата осмица на Суперлигата. Момчетата на Атанас Петров се наложиха категорично с 3:0 (25:14, 25:18, 25:19)

„Хебър” започва евромачовете в CEV с албанци, и двата са в зала „Левски”
„Хебър” започва евромачовете в CEV ...
 09.11.2020 12:29

ПАЗАРДЖИК. За първи път в историята си ВК „Хебър” започва мачовете си в европейския турнир за Купата на CEV следващата седмица. Волейболният представителен тим на Пазарджик ще играе във втория по сила европей

„Хебър” пое шефство с канадска школа, Лима е първият трансфер
„Хебър” пое шефство с канадска ...
 07.11.2020 06:40

Riverside Canada Football Academy има над 2000 талантливи деца ПАЗАРДЖИК. Футболен клуб „Хебър” подписа договор за шефство с канадска футболна школа, съобщи за „Знаме” главният скаут на клуба Георги

„Хебър“ би „Локо“ (Сф) насред „Надежда“ с 10 души
„Хебър“ би „Локо“ (Сф) насред ...
 06.11.2020 19:28

СОФИЯ. Футболистите на „Хебър“ поднесаха изненадата на 13-я кръг на Втора лига след като победиха с 3:1 „Локомотив“ насред квартал „Надежда“. Два гола вкара Тодор Чаворски, който обаче бе изгонен в 61-ата минута