Валдани уреди безплатен транспорт за феновете на Хебър във Враца
Валдани уреди безплатен транспорт за ...
 29.03.2024 08:53

ПАЗАРДЖИК. Безплатен превоз е организиран за феновете на Хебър за гостуването на нашия футболен тим във Враца. Автобусът ще тръгне от паркинга на стадион "Георги Бенковски" утре, събота, от 10:00. часа. "Благодарим на бизнес

Владимир Манчев гостува на НУ “Никола Фурнаджиев“
Владимир Манчев гостува на НУ ...
 27.03.2024 07:41

ПАЗАРДЖИК. Вчера гост в НУ "Никола Фурнаджиев" бе известният пазарджишки футболист Владимир Манчев. Бившият треньор на "Хебър", играл в отбора на ЦСКА, във Франция и Испания, сподели с малките ученици за победите,&nbs

Хебър иска 105 000 лева за ДЮШ за 3 месеца, кметът предлага на ОбС да гласува парите
Хебър иска 105 000 лева ...
 26.03.2024 15:06

ПАЗАРДЖИК. Общинският съвет ще гласува в четвъртък на сесия предложение на кмета Петър Куленски  за се преведат 105 000 лева на Хебър 1918 за заплати и осигуровки на треньорите за април, май и юни, както и за

Хебър се включи с Алиса и Мечо Пух в Деня на европейските автори
Хебър се включи с Алиса ...
 25.03.2024 17:57

ПАЗАРДЖИК. Волейболният Хебър се включи в Деня на европейските автори като част от играчите бяха на гости на малчуганите от Начално училище “Никола Фурнаджиев” - Пазарджик. Те имаха възможността да им прочетат любимите си приказки - &l

ЦСКА 1948 победи Хебър в спаринга
ЦСКА 1948 победи Хебър в ...
 23.03.2024 16:39

ПАЗАРДЖИК. Гостите от ЦСКА 1948 победиха Хебър с 4:1 в приятелски двубой, игран на стадион „Георги Бенковски“ в областния град Пазарджик. Попадението за нашите отбеляза Марк-Емилио Папазов в 59-та минута. Дотогава в 4-та минута би

Хебър с ценна победа! Николас Пенев герой на мача, татко му лаконичен
Хебър с ценна победа! Николас ...
 17.03.2024 18:19

ПАЗАРДЖИК. Ценни три точки за Хебър след победата с 1:0 над Арда (Кърджали) на стадион "Бенковски" в среща от 25-ия кръг на efbet Лига. Така Хебър е на 12-о място в таблицата с 27 точки. Арда остава на седма позиция с 35, а "зеленит

Хебър запази мястото си в елита!
Хебър запази мястото си в ...
 16.03.2024 18:09

Хебър запази мястото си в елитната Суперлига! Както писахме и преди, ключовата победа над Раковски-Севлиево можеше да се окаже достатъчна. Така и стана! Ето какво написаха от щаба на "тигрите" преди минути: ХЕБЪР ОСТАВА В ЕЛИ

Хебър се върна на победния път след 13 черни кръга!
Хебър се върна на победния ...
 13.03.2024 20:01

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър се завърнаха на пътя на победата след 3:0 срещу отбора на Раковски (Севлиево) в предпоследния 21-и кръг на Суперлигата! "Тигрите" затвориха трите части с 25:17, 25:19 и 25:18 и така направиха

От Хебър зоват: Ела на мача довечера!
От Хебър зоват: Ела на ...
 13.03.2024 09:41

Както писахме, днес волейболният Хебър ще изиграе последния си домакински мач от сезона срещу Раковски (Севлиево). Двубоят е с начален час 18:00 ч. и ще се играе в спортна зала “Васил Левски”. Това е и един от ключовите сблъсъци за паз