Великов разочарован след разгрома на Хебър в Словения: Резултатът не отговаря на показаното!
Великов разочарован след разгрома на ...
 01.07.2024 11:58

Очаквано старши-треньорът на Хебър Веселин Великов остана разочарован от резултата, с който воденият от него тим загуби в първата си контрола на словенска земя. Вчера хебърци записаха поражение от вицешампиона и носител на Купата на Унга

Сериозен тест за Хебър - утре се изправя срещу вторите в Унгария
Сериозен тест за Хебър - ...
 29.06.2024 10:24

Браво! Каратеките на “Торнадо“ с 3 златни медала и общо 13 отличия от международен турнир
Браво! Каратеките на “Торнадо“ с ...
 19.06.2024 07:19

НЕСЕБЪР СК „Торнадо“ (Пазарджик) спечели общо 13 медала от силния международен турнир по карате шин киокушин за купа „Черно море“, а трима от каратеките на сенсей Васко Пеев стъпиха най-високо на почетната стълбичка. Пазард

СК “Олимпиец“ с вицешампионската титла и два комплекта бронзови медали от Държавното по модерен петобой!
СК “Олимпиец“ с вицешампионската титла ...
 05.06.2024 15:49

ШУМЕН. На Държавното първенство по модерен петобой в северния град през уикенда младите надежди на СК „Олимпиец“ (Пазарджик) взеха участие в едно силно състезание, изпълнено с много емоции и незабравими мом

СК “Шампион“ с 3 златни, 2 сребърни и 1 бронзов медали плюс 6 купи от Държавното първенство по модерен петобой
СК “Шампион“ с 3 златни, ...
 05.06.2024 07:01

ШУМЕН. Отново много силно представяне за спортистите на СК „Шампион“ под Илчов баир и Шуменската крепост. Пазарджишките "шампиони" спечелиха купи във всяка възраст и пол,като излъчиха 3 държавни шампиони,2 вицедържавни и

Нови успехи за ученици от Математическата от поредната ИТ надпревара
Нови успехи за ученици от ...
 04.06.2024 13:08

ПАЗАРДЖИК-ДЕВИН. От 31 май до 2 юни 2024 г. в град Девин се проведе ХIII-то издание на състезанието „Аз мога — тук и сега“ по ИТ, информатика и визуални изкуства за ученици от VII до

От държавното по самбо: Титла и сребро за Александър Вълканов и Ноа Иванов от СК \
От държавното по самбо: Титла ...
 27.05.2024 17:48

ПАНАГЮРИЩЕ-ПАЗАРДЖИК. Отлично представяне направиха двамата млади състезатели от СК „Самбо Пазарджик“ на Държавния личен шампионат за момчета – шампионска и вицешампионска титли. Александър Вълканов в категория до 42 кг се изкачи

Иван Хърков бе избран за Почетен гражданин на Панагюрище
Иван Хърков бе избран за ...
 22.05.2024 07:52

Световният шампион по самбо от Ереван-2023 Иван Хърков бе удостоен на тържествена сесия на Общинския съвет със званието "Почетен гражданин на Панагюрище" за постигнати изключително високи спортни успехи.  Съветниците дадоха съг

Браво! Пазарджишките млади борци с вицешампионска държавна титла
Браво! Пазарджишките млади борци с ...
 20.05.2024 10:18

ГОРНА ОРЯХОВИЦА. Спортен клуб  "Борба Пазарджик " завоюва второ място отборно на завършилото Държавно лично отборно първенство за деца първа група в северния град, който е един от центровете на борбата. За радост на треньора Кръстин

“Спартак Пазарджик“ е отборен държавен шампион с 5 титли и 8 финала!
“Спартак Пазарджик“ е отборен държавен ...
 20.05.2024 09:05

СЕВЛИЕВО. Осем от осем финала на Държавното първенство по кикбокс за СК „Спартак Пазарджик“ в най тежкия и атрактивен стил К1 и пет завоювани титли! Изключителният успех дойде при силна конкуренция и участието на 150 бойци от 35 клуба,