Джудистите на ”Кодокан” са шампиони при юношите, спечелиха 2 титли и 7 медала
Джудистите на ”Кодокан” са шампиони ...
 05.04.2021 12:51

ПАЗАРДЖИК. Джудистите на „Кодокан“ завършиха първи в класирането по медали, при юношите на държавния личен шампионат в Пазарджик. Домакините спечелиха 2 титли и общо 7 медала. При девойките те са сред призьор

„Кодокан” и Спортното училище с 4 медала от държавното за мъже и жени по джудо
„Кодокан” и Спортното училище с ...
 22.03.2021 13:31

ПАЗАРДЖИК. Успешно представяне записаха младите джудисти на СК „Кодокан“ и Спортното училище на проведеното в почивните дни много оспорвано състезание по джудо. Те спечелиха четири медала от държавния личен шампионат за мъже и жени, ко

Утре приемаме държавното по джудо за мъже и жени, участват и 30 кодоканци
Утре приемаме държавното по джудо ...
 19.03.2021 19:41

ПАЗАРДЖИК. Приемаме най-голямото състезание по джудо от вътрешния шампионат за настоящата година. В случая то е и първият държавен турнир от официалния спортен календар на родната федерация – държавното първенство за мъже и жени. Надпреварат

Любимeцът на публиката Мариян Палев се завърна от национален лагер на джудистите
Любимeцът на публиката Мариян Палев ...
 10.03.2021 10:51

След усилени тренировки с националния отбор по джудо за младежи Мариян Палев се прибра доволен в областния град. Избраният за любимец на публиката и поставен под №2 от журито в класацията за Спортист на годината 2020 на общината Мариян е ученик в

Спортният министър и олимпийци дойдоха за откриването на спортна зала „Васил Левски” и Алеята на спорта
Спортният министър и олимпийци дойдоха ...
 23.02.2021 15:32

ПАЗАРДЖИК. Днес спортният министър Красен Кралев дойде за откриването на обновената спортна зала „Васил Левски” и откриването на новата алея на славата с къта с десетте най-добри спортисти на община Пазарджик. За офици

Кметът Попов на награждаването на спортистите: Следващата ни цел е да сме №1 във всички спортове
Кметът Попов на награждаването на ...
 18.02.2021 14:25

„Искам да бъдем номер едно във всички спортове. Трябва да имаме мотивацията, амбицията, куражът да го поискаме, да го заявим и да го постигнем. Трябва да сме номер едно във всички спортове”. Тази цел постави кметът пред успешните млади

Наградиха десетте най-добри спортисти, Гери Павлова е номер едно за 2020 година
Наградиха десетте най-добри спортисти, Гери ...
 17.02.2021 20:43

Преди минути завърши официалната тържествена церемония за избор на Спортист на годината на община Пазарджик и подгласниците му в Топ 10. В пищна обстановка на сцената на ДКТ "Константин Величков" бяха наградени номинираните шампиони. Бад

Ето пълните постижения на номинираните за Спортист №1 на Пазарджик
Ето пълните постижения на номинираните ...
 14.02.2021 07:21

Олимпийските ни медалисти избраха спортист номер едно на Пазарджик за 2020 година и скриха името му. Кой е победителят и кои са подгласниците му ще стане ясно на 17 февруари (сряда) от 19:00 часа в ДКТ „Константин Величков”. На тазгоди

Олимпийското жури определи кой е спортист №1 за 2020 година
Олимпийското жури определи кой е ...
 09.02.2021 18:08

ПАЗАРДЖИК. Вече е ясен най-добрият спортист за изминалата година. Звездното жури от олимпийски шампиони и медалисти определи Топ 10 на “Спортист на Пазарджик” за 2020-а. Вече писахме, че легендарни имена от Пазарджик и региона трябваше

Обявяват Спортист на община Пазарджик на 17 февруари
Обявяват Спортист на община Пазарджик ...
 08.02.2021 06:42

Вече са ясни номинираните състезатели за церемонията „Спортист №1 на Пазарджик“ за 2020 година. Номинациите бяха по предложение на спортните клубове въз основа на постиженията на състезателите през изминалата година. Общо номинираните