Берое победи Хебър с 3:1 като домакин
Берое победи Хебър с 3:1 ...
 27.01.2021 17:50

СТАРА ЗАГОРА. Футболистите на Хебър загубиха от Берое с 1:3 в четвъртата си контрола през зимата. В мразовита обстановка на стадион „Берое” Димо Бакалов откри резултата за заралии в 8-та минута, а минута по-късно Макоу

Хебър и Загорец направиха реми
 23.01.2021 15:55

ХИСАРЯ. При резултат 2:2 завърши третата контрола на Хебър. Футболистите на Николай Митов направиха 2:2 със Загорец (Нова Загора). Отборът на Мирослав Миндев, който отстрани „зелените“ в за Купата на България миналата година, вкара изр

Хебър победи и във втората си контрола с 3 гола
Хебър победи и ...
 20.01.2021 16:43

Във втората си контрола футблолистите на Хебър победиха с 3:0 Марица. Спариннгът с пловдивчани също се игра на стадион „Георги Бенковски”. Попаденията за „зелените” вкараха Тодор Чаворски (26), Иван Дишков (42) и Живко Петк

Хебърци започнаха с победа серията контроли
Хебърци започнаха с победа серията ...
 16.01.2021 16:24

В мраз и вятър футболистите на Хебър без особени затруднения победиха водения от Георги Мечечиев-Мечето ФК Ямбол в първата си контрола от подготовката. Спарингът бе на стадион „Георги Бенковски“, макар че до последно имаше вариант той

„Тигрите“ биха Левски в първа контрола
„Тигрите“ биха Левски в първа ...
 16.01.2021 14:37

СОФИЯ. Представителният волейболен отбор на Хебър (Пазарджик) победи като гости Левски (София) с 3:0 гейма в първата си контролна среща за годината. Мачът се игра в новата зала „Левски София“ в столицата.  Двата о

Стара река е заляла земеделски площи между Исперихово и Козарско
Стара река е заляла земеделски ...
 12.01.2021 11:29

Като цяло обстановката в областта е нормална и сравнително спокойна. Екипи на пожарната и полицията осъществяват мониторинг или получават своевременна информация за състоянието на нивата на големите язовири, реките, пътищата. Всички реки имат пови

Кметът Младенов: За втора поредна година няма да увеличаваме данъци и такси
Кметът Младенов: За втора поредна ...
 31.12.2020 11:37

ПЕЩЕРА. Местната общинска администрация няма да увеличава данъци, такси и административни услуги за следващата 2021 година. Това съобщи кметът Йордан Младенов. И поясни, че Общината ще търси други варианти за компенсиране на загубите. А пр