Хебър загуби от Нафтата в края на мача (обновена)
Хебър загуби от Нафтата в ...
 24.04.2021 18:57

БУРГАС. В мач от 29 кръг на Втора лига на стадиона в квартал "Лазур" футболистите на Хебър загубиха от застрашения от изпадане Нефтохимик,  „Зелените“ от Пазарджик поведоха още на прага на двубоя – във 2-

Хебър направи обрат и надви Локомотив (ГО)
Хебър направи обрат и надви ...
 19.04.2021 17:15

ПАЗАРДЖИК. Футболистите на Хебър победиха с 2:1 след пълен обрат Локомотив (Горна Оряховица) в първи мач от 28-ия кръг на Втора лига и зае четвъртото място във временното класиране, с 42 точки, колкото е и третият – Лудогоре

Боксов клуб „Марица” с държавен вицешампион
Боксов клуб „Марица” с държавен ...
 12.04.2021 15:32

КЪРДЖАЛИ. Вицешампионска държавна титла спечели

Държавна титла за боксова академия „Тракиец”
Държавна титла за боксова академия ...
 12.04.2021 14:44

КЪРДЖАЛИ. Деан Шишиньов от боксова академия „Тракиец” с

Джудистите на ”Кодокан” са шампиони при юношите, спечелиха 2 титли и 7 медала
Джудистите на ”Кодокан” са шампиони ...
 05.04.2021 12:51

ПАЗАРДЖИК. Джудистите на „Кодокан“ завършиха първи в класирането по медали, при юношите на държавния личен шампионат в Пазарджик. Домакините спечелиха 2 титли и общо 7 медала. При девойките те са сред призьор

Хебър постигна договореност с Александър Попов
Хебър постигна договореност с Александър ...
 29.03.2021 18:58

ПАЗАРДЖИК. Хебър постигна договореност с Александър Попов. За момента ангажиментът на специалиста е до края на сезона. От клуба му благодарят, че се е съгласил да помогне на отбора в труден и важен момент, след като ЦСКА приключи

Хебър мина през Локомотив в първия мач, успешен дебют за Самунев
Хебър мина през Локомотив в ...
 24.03.2021 20:18

Волейболистите на Хебър победиха Локомотив (Пловдив)с  3:0 (25:15, 25:19, 25:20) в първи мач между двата тима от четвъртфиналните плейофи в първенството. Това бе и успешният дебют като треньор на Стоян Самунев. Преди двубоя от ВК Хебъ

21.03.2021 06:08

Доскорошният треньор в детско-юношеската школа на „Хебър” Станислав Чочков и приятелката му Моника Деспова сключиха граждански брак, облечени в народни носии. Всички присъстващи в ритуалната зала, включително и невръстните шафери, също

Хебър надви Струмска слава като гост
Хебър надви Струмска слава като ...
 01.03.2021 20:36

РАДОМИР. Футболистите на Хебър победиха с 2:0 като гост отбора на Струмска слава в последната среща от 20-ия кръг на Втора лига. Още в началните секунди на мача Октай Хамдиев даде аванс на пазарджиклии, а в началото на втората част Евгени Игнатов-