Понеделник, 29 Апр 2024

Балъков излъга Пенев, футболната интрига се завърза
Балъков излъга Пенев, футболната интрига ...
 28.04.2024 17:14

ПАЗАРДЖИК.Хебър загуби от Локомотив (София) и резултатът завърза интригата в групата на борещите се от изпадане. Двубоят от 31-ия кръг на efbet Лига завърши 0:2 за столичани, макар предимството им да не бе осезаемо на терена, включително стат

Новина отпреди минути: Съдът оправда Григор Димов за закана към министър Тагарев, прокуратурата ще протестира
Новина отпреди минути: Съдът оправда ...
 17.04.2024 14:03

СОФИЯ. Буквално преди минути Софийският районен съд оправда на първа инстанция пазарджиклията Григор Димов, обвинен, че се е заканил с убийство на вече бившия военен министър Тодор Тагарев, научи "Знаме". Прокуратурата със сигу

Протест на входа към Чепинското дефиле при Варвара в неделя, протести ще има в цялата страна
Протест на входа към Чепинското ...
 11.04.2024 18:07

Инициативни комитети в цяла България ще организират протести тази неделя (14.4.2024 г.) срещу предложенията за изменение на Закона за опазване на околната среда и Закона за устройство на териториите. При нас протест ще

Видео показва как битият от Звъничево напада служител на общинския съветник часове по-рано
Видео показва как битият от ...
 06.04.2024 07:58

Скандалът със задържаните син и вуйчо на общинския съветник Васил Янков след побой и пробождане с нож на племенника на кмета на Звъничево Иван Янкулов – Петър Павурджиев-Смока (45) си има като предистория поне още две събития, свързани непос

Син и вуйчо на общински съветник арестувани след побой с нож /ВИДЕО/
Син и вуйчо на общински ...
 02.04.2024 08:30

ЗВЪНИЧЕВО. Син и вуйчо на общинския съветник от ПП "Движение "Напред, България!" Васил Янков са арестувани за побой в заведение, а нотабилът е присъствал на побоя и според потърпевши, също е замесен. След 24-часово задържа

Ботев Враца се наложи с две спорни дузпи над Хебър, Любо Пенев “сложи летните гуми“ на колеги
Ботев Враца се наложи с ...
 30.03.2024 18:54

ВРАЦА. Хебър загуби с 2:3 гостувнето си на Ботев (Враца) в двубой от 26-ия кръг на efbet Лига, като два от головете на домакините паднаха от дузпи, като и двете бяха спорни. Така врачани прекъснаха черната си серия от 7 поредни мача без победа в е

Хебър с ценна победа! Николас Пенев герой на мача, татко му лаконичен
Хебър с ценна победа! Николас ...
 17.03.2024 18:19

ПАЗАРДЖИК. Ценни три точки за Хебър след победата с 1:0 над Арда (Кърджали) на стадион "Бенковски" в среща от 25-ия кръг на efbet Лига. Така Хебър е на 12-о място в таблицата с 27 точки. Арда остава на седма позиция с 35, а "зеленит

В Ракитово е най-евтиният бензин в България тази седмица
В Ракитово е най-евтиният бензин ...
 15.03.2024 09:46

В Ракитово бензинът е бил най-евтин в последната седмица, става ясно от справка във Fuelo.net , пишат колегите от Actualno.com. Какви бяха цените на бензина дизела по бензиностанциите в България през последната седмица? Цените на гори

Хебър затрудни Левски, но загуби с 0:1
Хебър затрудни Левски, но загуби ...
 04.03.2024 19:28

ПАЗАРДЖИК. Хебър се опъна на Левски, но допусна минимална загуба с 0:1 в корав мач, който затвори 23-ия кръг на Първа лига, превръщайки се в своеобразен дуел между двамата треньори, родени в Добрич – Любослав Пенев и Николай Костов. Така &qu

Хебър хвърли бомбата! 2:1 на “Лаута“! /ОБНОВЕНА/
Хебър хвърли бомбата! 2:1 на ...
 24.02.2024 14:59

ПЛОВДИВ. Футболистите на Хебър хвърлиха бомбата в 22-я кръг на efbet Лига. Четата на Любо Пенев побе Локомотив Пловдив с 2:1 като гост в инфарктен мач, а победният гол дойде в 11-ата минута на добавеното време на втората част. "С