Европейски титли по кураш за двама състезатели на “Кодокан“ и Спортното училище - браво на Цветомир Вълков и  Стилян Гушков!
Европейски титли по кураш за ...
 25.06.2024 18:18

Европейски шампионски титли спечелиха осмокласникът от Спортното училище Цветомир Вълков (на снимката горе) и неговият съученик Стилян Гушков – и двамата състезатели на СК „Кодокан“. Двамата триумфираха на Европейското първенство

Голямата награда „Огънят на поколенията“ спечели „Чудесия“ от „Топ 10 български танцов фолклор“
Голямата награда „Огънят на поколенията“ ...
 23.06.2024 11:11

В Деня на българския фолклор - 22 юни, представителният танцов състав „Чудесия“ към Младежкия дом в Пазарджик бе отличен с голямата награда "Огънят на поколенията" на финала на „Топ 10 бълга

За пръв път имаме шампион в Национално риболовно състезание
За пръв път имаме шампион ...
 12.06.2024 07:21

Предния ден вързах над 40 куки, признава осмокласникът Йоан Ангелов, който получи подаръци и от СЛРД „Сокол – 1893“ АСЕНОВГРАД-ПАЗАРДЖИК. За пръв път пазарджиклия спечели републиканско риболовно

Джудистите на “Кодокан“ спечелиха домакинския турнир в Пазарджик
Джудистите на “Кодокан“ спечелиха домакинския ...
 11.06.2024 16:50

За поредна година Пазарджик стана домакин на турнира по джудо "Кодокан-2008", а домакините доминираха и заслужено триумфираха след двубоите на татамито. Благодарение на отличната подготовка на своите състезатели СК „Кодокан“

Силен турнир в Италия бе спечелен от Васил и съотборниците му от ЦСКА U12, на финал биха Парма! /СНИМКИ И ВИДЕО/
Силен турнир в Италия бе ...
 11.06.2024 10:24

ТЕРАМО-ПАЗАРДЖИК. Набор 2012 на ЦСКА, с треньор Мартин Иванов, спечели силния турнир "1FamilySport" в италианския град Терамо. Форматът на турнира бе футбол 9 и се игра на изкуствения терен на стадион "G. Bonolis", а в редиците

Извънземен Хебър за пръв път ликува с титлата в ББЛ А група!
Извънземен Хебър за пръв път ...
 09.06.2024 20:32

Баскетболният Хебър завоюва титлата в ББЛ А група при мъжете!. В инфарктен мач "жълто-сините" оцеляха срещу Миньор 2015-2 с 85:82 на финала, изигран в зала "Сила" след като отборът от Пазарджик изоставаше с двуцифрени пока

Хебър набор 2009 е шампион на Областната група
Хебър набор 2009 е шампион ...
 06.06.2024 16:59

Малките футболисти на Хебър набор 2009 завършиха сезона като шампиони в Областна група Пазарджик. Момчетата на Марио Георгиев и Васил Кузманов получиха своя трофей за победители непосредствено след последния мач за сез

Треньорът Димитър Чанков: Тази титла на “Хебър“ в ББЛ е по-сладка от миналогодишната!
Треньорът Димитър Чанков: Тази титла ...
 03.06.2024 07:07

ПАЗАРДЖИК. Отново баскетболинят „Хебър“ е шампионът на ББЛ регион Юг група „А“!  Хебърци категорично победиха отбора на Хасково 2:0 във финалната серия и спечелиха златните медали за сезон 2023/2024. В зала „

С общоградско тържество и богата културна програма община Стрелча посрещна 24 май и 180-та годишнина от началото на светското образование в града, раздадени бяха и много отличия