Ще се спъне ли днес “Лудогорец“ в Пазарджик в търсене на 13-та си поредна победа?
Ще се спъне ли днес ...
 20.04.2024 12:22

Каквото и да се случи, хебърци направиха сезон за златна марка Може ли "Хебър" да спъне днес "Лудогорец", който ще търси 13-та поредна победа в гонене на подобряването на собствения си реко

Любо Пенев бесен: Играхме срещу 14! Това е подигравка!
Любо Пенев бесен: Играхме срещу ...
 13.04.2024 20:04

Много емоционален и разочарован от загубата с 1:3 и свиренето на съдийската бригада бе наставникът на Хебър Любослав Пенев. “От самото начало видяхме, че не играем срещу 11, а срещу 14. Абсолютно редовен гол, няма заса

На театралния маратон участва и първата професионална трупа за импровизационен театър в България
На театралния маратон участва и ...
 31.03.2024 07:48

Важно е да можеш да импровизираш, целият живот е една импровизация​ - убеден е Тони Карабашев  ПАЗАРДЖИК. Импро (от импровизация) е т

Ботев Враца се наложи с две спорни дузпи над Хебър, Любо Пенев “сложи летните гуми“ на колеги
Ботев Враца се наложи с ...
 30.03.2024 18:54

ВРАЦА. Хебър загуби с 2:3 гостувнето си на Ботев (Враца) в двубой от 26-ия кръг на efbet Лига, като два от головете на домакините паднаха от дузпи, като и двете бяха спорни. Така врачани прекъснаха черната си серия от 7 поредни мача без победа в е

Майката на убития Ангел Здравков е сред 43-та достойни българи на 2023 година
Майката на убития Ангел Здравков ...
 26.03.2024 10:51

Майката на убития Ангел Здравков от Пазарджик - Михаела, е сред 43-та нови членове на клуба “Достойните българи”, където вече са 875 с големи сърца. Днес на церемония в НДК вестник "24 часа" чества добротво

Хебър не се даде в Благоевград, макар и с човек по-малко
Хебър не се даде в ...
 11.03.2024 19:30

БЛАГОЕВГРАД. Ценна историческа точка за Хебър, който в последния мач от 24-ия кръг в efbet Лига Хебър направи хикс - 1:1, срещу негостолюбивия Пирин. След равенството, което е първо в статистиката за нашенци като гости на стадион "Христо

ФК „Хебър 1918“ желае бързо възстановяване на тежко контузения футболист на „Левски“ Илиян Стефанов
ФК „Хебър 1918“ желае бързо ...
 07.03.2024 11:30

ФК "Хебър 1918" изразява голямото си съжаление за установената тежка контузия(скъсана предна кръстна връзка и латерален менискус на коляното)

Любо Пенев: Победата означава много! Дано тези, които обещават да помагат, го направят наистина
Любо Пенев: Победата означава много! ...
 28.02.2024 16:53

ПАЗАРДЖИК. "Победата означава много. Дано тези, които обещават да помагат, сега да помагат наистина, а не само на думи", заяви след историч

Хебър хвърли бомбата! 2:1 на “Лаута“! /ОБНОВЕНА/
Хебър хвърли бомбата! 2:1 на ...
 24.02.2024 14:59

ПЛОВДИВ. Футболистите на Хебър хвърлиха бомбата в 22-я кръг на efbet Лига. Четата на Любо Пенев побе Локомотив Пловдив с 2:1 като гост в инфарктен мач, а победният гол дойде в 11-ата минута на добавеното време на втората част. "С

Бербатов и Стилиян се срещнаха с футболните клубове и с кмета Петър Куленски /СНИМКИ И ВИДЕО/
Бербатов и Стилиян се срещнаха ...
 20.02.2024 16:52

ПАЗАРДЖИК. Димитър Бербатов, Стилиян Петров и още хора от екипа на кандидата за президент на БФС се срещнаха с представители на футболни клубове от областта като част от обиколката из страната за предстоящия конгрес на 15 март.