Хебър поведе с 2:0 в спора за титлата с Нафтата
Хебър поведе с 2:0 в ...
 12.04.2021 18:46

ПАЗАРДЖИК. Втора победа във финалната серия записаха волейболистите на Хебър срещу шампиона Нефтохимик – 3:0 (25:16, 32:30, 25:20), в директния спор за титлата в Суперлигата при мъжете. Така жълто-сините „тигри“

26.01.2021 14:59

„Играч на Левски заби световноизвестна бомба!”, гръмнаха национални агенции по повод на пазарджишкия футболист на Левски Матео Стаматов. Младият защитник, който до неотдавна живееше и играеше футбол в младежката гарнитура на Еспаньол,

Тенисът на маса в областта се съживи напук на короната
Тенисът на маса в областта ...
 25.01.2021 06:29

Децата играят при мъжете и стават все повече в силна конкуренция на запад и на изток Необичайно жив е тенисът на маса в Пазарджишка област. Заради пандемията няма ваканция между двата полусезона, а сравнително нови центров

Хебърци сразиха ЦСКА, бетонираха се начело на Суперлигата
Хебърци сразиха ЦСКА, бетонираха се ...
 23.01.2021 20:01

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър победиха и ЦСКА в отложен мач от четвъртия кръг на Суперлигата. „Тигрите” се справиха със селекцията на армейците за малко повече от час с 3:0 (25:13, 19, 20) в зала „Васил Левски”, а срещ

Хебър и Загорец направиха реми
 23.01.2021 15:55

ХИСАРЯ. При резултат 2:2 завърши третата контрола на Хебър. Футболистите на Николай Митов направиха 2:2 със Загорец (Нова Загора). Отборът на Мирослав Миндев, който отстрани „зелените“ в за Купата на България миналата година, вкара изр

Любо Ганев хвали „тигрите” от Хебър, те се готвят за ЦСКА
Любо Ганев хвали „тигрите” от ...
 21.01.2021 13:37

Президентът на родната волейболна федерация Любо Ганев, който през миналата година стопли леда в отношенията с клубното ръководство на ВК Хебър и кмета на Пазардик Тодор Попов, сега даде „тигрите” за пример на успешен модел в маркетинг

Хебър победи и във втората си контрола с 3 гола
Хебър победи и ...
 20.01.2021 16:43

Във втората си контрола футблолистите на Хебър победиха с 3:0 Марица. Спариннгът с пловдивчани също се игра на стадион „Георги Бенковски”. Попаденията за „зелените” вкараха Тодор Чаворски (26), Иван Дишков (42) и Живко Петк

Печеливш тото фиш и присъда белязаха откриването на басейна
Печеливш тото фиш и присъда ...
 19.01.2021 06:04

Забравената спортна история В годината, в която Пазарджик е европейски град на спорта, започнахме да публикуваме неизвестни досега любопитни факти от ис

Баскетболистите на „Хебър” с бляскава победа преди четвъртфиналите за Купата
Баскетболистите на „Хебър” с бляскава ...
 17.01.2021 06:42

Ще вземат ли баскетболистите ни още един трофей? Мъжкият баскетболен отбор на „Хебър” направи хубава победа в ББЛ А група, Запад. В последна среща преди четвъртфиналите за Купата на ББЛ хебърци победиха тима на „Правец” с 8

Хебърци започнаха с победа серията контроли
Хебърци започнаха с победа серията ...
 16.01.2021 16:24

В мраз и вятър футболистите на Хебър без особени затруднения победиха водения от Георги Мечечиев-Мечето ФК Ямбол в първата си контрола от подготовката. Спарингът бе на стадион „Георги Бенковски“, макар че до последно имаше вариант той

„Тигрите“ биха Левски в първа контрола
„Тигрите“ биха Левски в първа ...
 16.01.2021 14:37

СОФИЯ. Представителният волейболен отбор на Хебър (Пазарджик) победи като гости Левски (София) с 3:0 гейма в първата си контролна среща за годината. Мачът се игра в новата зала „Левски София“ в столицата.  Двата о

ПРЕВОЗ НА КОЛЕТНИ НЕУНИВЕРСАЛНИ ПРАТКИ ДО 20 КГ И БАГАЖ БЕЗ ОБЕМИСТИ ТОВАРИ ДО АНГЛИЯ И ОБРАТНО. 00447440477886/0898961651

ПРОДАВАМ СИСТЕМА ЗА ДОМАШНО КИНО „ЕЛИТ“, 140W, В ОТЛИЧНО СЪСТОЯНИЕ, С РАДИО И USB, ТЕЛ. 0887915316

ЛИЦЕНЗИРАНИ КУРСОВЕ: ФРИЗЬОРСТВО, КОЗМЕТИКА, МАНИКЮР И ГРИМ, 0888 616 438.